1. W imieniu nas wszystkich dziękuję tym, którzy wczoraj posprzątali kościół: Stanisława Zawrotniak, Iwona Zamorska, Wiesława Zawrotniak, Krystyna Zawrotniak, Agnieszka Ancygier, Katarzyna Górska. Na ten tydzień proszę następujące rodziny:
  2. Zapraszam jeszcze do zakupu kalendarza parafialnego.
  3. W dniu 26.01 czyli w najbliższą sobotę odbędzie się charytatywna zabawa opłatkowa organizowana przez Akcję Katolicką, KGW i Radę Parafialną, są jeszcze 4 miejsca. Zabawa rozpocznie się o godz. 19.00. Cena biletów 200 zł od pary. Całkowity dochód przeznaczony jest na inwestycje w naszej parafii.
  4. W ferie w naszym seminarium duchownym będzie miało miejsce kilkudniowe spotkanie rekreacyjno-modlitewne dla chłopców z kl. VII, VIII i 3 gimn. w dniach 25-27.01 i dla szkół średnich w dniach 8-10.02.
  5. Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej. Proszę pozamykać psy. A dzieci z klas 1-4 oprócz zeszytów, książeczki z niedzielnymi obrazkami, z planszami z różańców oraz rorat. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania wraz z zeszytami indeksy. Młodzież ze szkół średnich zaświadczenie, że uczęszczają na katechezę.
  6. W tym tygodniu będziemy się modlić wspominając z kalendarza liturgicznego następujących świętych: w poniedziałek św. Agnieszki, we wtorek św. Wincentego, w czwartek św. Franciszka Salezego i w sobotę św. Tymoteusza i Tytusa. Pamiętajmy w najbliższych dniach o naszych babciach i dziadkach.