1. W imieniu nas wszystkich dziękuję Kołu Łowieckiemu Krzyżówka, którzy zadbali o czystość naszego kościoła. Na ten tydzień proszę, by ten trud podjęli: OLEŚKÓW Bogusława, KOZIRÓD Zofia, PIASECKA Krystyna, OMIATACZ Arkadiusz, OLEŚKÓW Alicja.

 2. W tym tygodniu z kalendarza liturgicznego będziemy obchodzić następujące wspomnienia: w poniedziałek bł. Salomei, we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylii, a w piątek św. Klemensa I. Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla ? dzień patronalny stowarzyszeń katolickich, a w tym Akcji Katolickiej. Tego też dnia parafia
  w odpust w Dłużynie przeżywa swój odpust. Wszystkim, którym patronują święci tego tygodnia i obchodzą swoje imieniny lub urodziny składam najlepsze życzenia.

 3. Od 1 listopada zmieniliśmy godziny sprawowania Mszy św.: każdego dnia o godz. 17.00, a w poniedziałki o godz. 7.00 rano. W piątki Msza św. będzie połączona
  z modlitwą do Bożego Miłosierdzia czyli tzw. Koronką.

 4. Dziś o godz. 19.00 w Pieńsku spotkanie organizacyjne dla chętnych, by odbyć nauki przedślubne.

 5. W czwartek po wieczornej Eucharystii spotkanie dla kandydatów do bierzmowania

 6. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla scholi.

 7. Zbliża się adwent i są do nabycia w zakrystii lampiony w cenie 20 zł.

 8. Przypomnę, że kancelaria czynna we wtorek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.

 9. W październiku i listopadzie na inwestycje w kościele w Wykrotach wpłacono 1050 zł i jest na koncie 11, 067 zł. Natomiast w Godzieszowie zeszłej niedzieli do puszki zebrano 1276 zł. i jest na koncie 33, 783, 70 wraz z ofiarami zebranymi na renowację ołtarza. W Godzieszowie została zakupiona nowa kropielnica do kościoła oraz kupiłem i p. Andrzej wymienił lampę oświetlającą ołtarz główny.

 10. Ponawiamy zachętę do nabywania krówek wykrockich, które rozprowadza Akcja Katolicka. Każda krówka jest cegiełką na nasz kościół.