Your IP: 34.205.93.2
2020-09-25 11:02
  1. Wyrazy wdzięczności, którzy wczoraj zadbali o porządek i wystrój świątyni: GRUDZIEŃ Remigiusz, PRZYŁUCKA Halina, KACZMARSKA Magda oraz CHODOR Ireneusz. Dziękuję także za złożoną ofiarę. Na najbliższy tydzień proszę, by tę troskę podjęli: KRET Grażyna, SIEKIERKA Józefa, GANCARCZYK Anna, OLEŚKÓW Józef, KELLNER Jolanta.

2. Z kalendarza liturgicznego tego tygodnia chcemy wspomnieć następujących świętych: jutro św. Jana Pawła II, we wtorek św. Jana Kapistrana, w środę św. Antoniego Marię Clareta.

3. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Zachęcamy w sposób szczególny róże różańcowe, czyli te osoby, dla których modlitwa różańcowa ma szczególną wartość i ważność. Na tę modlitwę zapraszam także wszystkie dzieci, które otrzymują po każdym nabożeństwie.

4. Zachęcamy do nabywania krówek wykrockich, które rozprowadza Akcja Katolicka. Każda krówka będąca cegiełką na nasz kościół posiada numer, stąd proszę zachować papierek po krówce z naszym logo. Na początku przyszłego roku trzy numery zostaną wylosowane i otrzymają talon na zakupy.

5. W miesiącu wrześniu zebraliśmy na inwestycje w Wykrotach 1400 zł.
    W Godzieszowie zeszłej niedzieli do puszki na inwestycje zebrano 1286 zł.

6. Do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano 831 zł.

7. Dziękuję za pozytywną odpowiedź i zakupione kremówki. Przychód z ich sprzedaży na cele parafii w sumie z Wykrot i Godzieszowa wyniósł 1180 zł.

8. W piątek po wieczornej Mszy św. dla osób przygotowujących się do bierzmowania.

9. W Godzieszowie klucze do cmentarza będzie posiadał Pan Szwed, ponieważ mieszka niedaleko cmentarza.

10. Już dziś zapowiadam, że tradycyjnie w Uroczystość Wszystkich Świętych przedstawiciele Rady Parafialnej będą kwestować na cele związane z utrzymaniem cmentarzy.

11. Zostały złożone do Urzędu Gminy przeze mnie prośby o pozwolenie na wycięcie drzew na cmentarzu i przy grocie Matki Bożej.

12. Dla naszych ministrantów zostały zakupione i już do końca uzupełnione kołnierzyki, których koszt wyniósł 500 zł.