b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png

 1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro św. Antoniego Marii Clareta, w środę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 2. Przeżywamy ostatni tydzień października, a zatem zapraszam na modlitwę różańcową
  o godz. 17.15. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św., dzieci rocznicowe, kandydaci do bierzmowania proszę, aby byli co najmniej 8 razy. Plansze, na które dzieci będą wklejały obrazki są dziś do odbioru.

 3. Zapraszam w środę na Mszę św. połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.

 4. Do skrzynki przy wejściu do kościoła można zostawiać na kartce prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 5. Tradycyjnie już w naszej parafii z racji Dnia Papieskiego do nabycia było zeszłej niedzieli 500 kremówek: w kasie parafialnej na konto inwestycyjne zostanie wpłacone 1511, 50 gr

 6. Otrzymałem informację i prośbę, aby włączyć się w pomoc misjom poprzez oddawanie wszelkich bilonów monet, które nie są już w obiegu – polskie czy z obcych państw.

 7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, tradycyjnie proszę o utrzymanie porządku na cmentarzu i przed cmentarzem, to jest wizytówka Wykrot i ludzi tu mieszkających. Liście proszę zostawiać w workach, bo nikt ich nam nie zabierze jeśli będą rzucane pod mur. Z tyłu kościoła są do odbioru karty wypominkowe.

 8. Na 2 listopada – dzień zaduszny przyjmuję intencje na tzw. Msze św. zbiorową za zmarłych.

 9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie +Stanisławę Skrzypacz.

 10. Serdeczne podziękowania dla Was wszystkich za obecność, tworzenie wspólnoty – rodziny parafialnej. Życzę błogosławionej niedzieli oraz takowego tygodnia dla parafian
  i gości przybyłych do naszej parafii.