b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png

 

 1. Podziękowanie za sprzątanie
 2. Podziękowania dla p. Marka Warka za wykoszenie trawy wokół kościoła.
 3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek św. Róży z Limy; w środę św. Bartłomieja Apostoła – święto, w czwartek św. Ludwika, króla; w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej, a w sobotę św. Moniki. Składamy życzenia obfitości łask Bożych dla obchodzących imieniny i urodziny, a szczególnie dla Bartłomiejów, Monik
  i Ludwików.  
 4. Zapraszam w środę na Mszę św. połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.   
 5. Na stoliku z tyłu kościoła można podpisać petycję do Sejmu o zwiększenie kar dla osób nie szanujących wolności religijnej i niszczących symbole religijne czy zakłócający nabożeństwa liturgiczne.
 6. Do końca sierpnia pielgrzymi wpłacają II cz. raty za wyjazd do Ziemi Świętej, kwotę
  w dolarach zaś proszę o wpłatę na początku września; podam dokładnie kiedy przyjedzie Pani Anna z biura z Warszawy
 7. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie osoby, które chciałby zaangażować się w zorganizowanie naszego festynu parafialnego planowanego wstępnie na 18 września: może jakieś pomysły ktoś podpowie, żeby uatrakcyjnić nasze świętowanie – wszyscy mile widziani. Prosimy o włącznie się różnych organizacji czy grup: KGW, zespoły muzyczne, mamy dzielnych strażaków i sportowców. Tradycyjnie prosimy o wsparcie fantami, które będą przyjmowane od wtorku w Domu Katechetycznym.
 8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie: +Salomeę Piątka i +Mieczysława Janię.
 9. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Marecki, s. Eugeniusza i Oleny zam. Zebrzydowa oraz Kamila Górska, c. Sylweryna i Katarzyny z Wykrot (2).