b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png

  1. W pierwszych słowach wyrażamy wdzięczność dla osób zatroskanych o porządek, czystość i wystrój kościoła w dniu wczorajszym, a byli to: Aleksandra Majka, Aurelia Chlastawa, Katarzyna Setera, Monika Zasańska, Ewa Zasańska, Beata Janiszyn – Wieleżew, Adriana Stojek, a także Brunon, Natalia, Jagoda, Maria, Anna, Szymon, Natalia. Dziękuję za ofiarę złożoną na cele kościoła. W tym tygodniu zadanie troski spocznie na osobach: Iwona Superson, Agnieszka Pietrzak, Wiesław Ludziak, Ewa Ludziak, Irena Smolińska, Ewa Kikisz.

  2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża – święto, w środę św. Wawrzyńca, w czwartek św. Klary.

  3. Za tydzień zmiana tajemnic różańca św.

  4. W sobotę odwiedziny chorych.

  5. W środę Msza św. połączona z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę po Mszy św. z racji 13 dnia miesiąca - nabożeństwo fatimskie.

  6. Do końca sierpnia pielgrzymi wpłacają II cz. raty za wyjazd do Ziemi Świętej, zaś kwotę w dolarach proszę o wpłatę do 10 września.

  7. Przypominam, że w okresie wakacyjnym Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 19.00.