b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png

  1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek św. Emilianiego, w czwartek św. Scholastyki, w piątek Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia Msza św. połączona z udzielaniem sakramentu namaszczenia chorych dla osób, które od dłuższego czasu borykają się z chorobą, wybierają się na operację. Sakrament można przyjąć w stanie łaski uświęcającej czyli w stanie duszy bez grzechu ciężkiego.

  2. W przyszłą sobotę odwiedziny chorych na zaproszenie.

  3. Dziękuje osobom, które pomogły w rozbieraniu dekoracji świątecznej: R. Wolski, R. Filistyński, K. Igras, S. Proć, M. Ryś, M. Majka, J. Jadach, p. Ostrowski i p. Batog. A także naszym lektorom: Szymonowi Z., Rafałowi G., Karolowi B., Dominkowi F. i Emilii.

  4. Zapraszamy na modlitwę Godzinkami ku czci NMP w każdą niedzielę na 20 min. przed poranną Mszą św.

  5. Zaistniała taka potrzeba i została skierowana do mnie prośba, by choć raz w miesiącu sprawować Msze św. w naszym kościele w języku angielskim. Spróbujemy podjąć te wezwanie i od dziś w I niedziele miesiąca o godz. 17.00 będzie taka Msza św.

  6. W przyszłą niedzielę po sumie zapraszam chętnych rodziców dzieci z kl. 3 na spotkanie z fotografem – Mileną Gajewską, która przedstawi swoją ofertę.

  7. Ponownie zachęcam do oddania 1% na inwestycje prowadzone w naszej parafii.

  8. Po feriach dzieci z kl. III będą zdawały drugą część egzaminu.

  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie +Grażynę Pacholarz i +Katarzynę Berezowską – pomódlmy się w jej intencji.

  10. Błogosławionego czasu zimowych ferii dla parafian oraz gości.