1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną

 2. Dziękujemy osobom za posprzątanie świątyni i za złożenie ofiary na cele kościoła. Byli to: Bogdan Szwed, Anna Najmrodzka, Justyna Wilk, Józefa Wilk, Barbara Kucypera. W tym tygodniu kościół przygotują rodzice dzieci komunijnych. Dziękuję Państwu Filistyńskim za dekorację maryjną.

 3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro uroczystość MB Królowej Polski; we wtorek św. Flioriana ? pamiętamy w modlitwach o strażakach, w środę św. Stanisława Kazimierczyka, w czwartek święto: św. Filipa i Jakuba ? Apostołów,
  w sobotę św. Stanisława, biskupa i męcz. ? współpatrona Polski ? uroczystość.

 4. Próba dla dzieci komunijnych we wtorek, środę i czwartek o godz. 16.00.

 5. Zeszłej niedzieli na caritas do puszek zebraliśmy w Wykrotach 530 zł., w Godzieszowie 248 zł.

 6. W piątek o 16.45 okazja do spowiedzi, a dla dzieci komunijnych i ich rodzin w sobotę o godz. 10.00.

 7. Zapraszam na nabożeństwa majowe na pół godz. przed wieczorną Mszą św.

 8. Za tydzień uroczystość I Komunii Św. o godz. 11.00. Proszę, aby ci, których nie dotyczy ta uroczystość bezpośrednio uczestniczyli w Mszach św. o innych godzinach. Dlatego będą sprawowane o godz. 8.00; 9.00; 10.00 i 17.00.

 9. Dnia 29 maja kolejny raz będzie możliwość włączenia się w akcję pomocy dla misji poprzez oddanie tzw. elektrośmieci o godz. 10.30. Przychody z akcji będą przekazane na działalność misyjna dwóch studentek diec. legnickiej: Joanny Mackieło (Jeżów Sudecki) oraz Julii Kaczor (Legnica), które są zaangażowane w Wolontariat Misyjny ?Salvator?. Z tyłu kościoła są wyłożone foldery zawierające informacje na temat akcji oraz jakie elektrośmieci można oddać.

 10. Podziękowania dla naszego Pana Krzysztofa Igrasa za odrestaurowanie drzwi od zakrystii i głównych wejściowych do kościoła.