msza on-line

0127363
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
87
137
224
125205
3117
4129
127363

Your IP: 3.236.117.38
2021-06-14 19:07
1.
Na wstępie w imieniu nas wszystkich wyrażam wdzięczność tym osobom, które posprzątały kościół i złożyły ofiarę na cele kościoła: Wiesława Chojnacka, Krasiej Mariola, Pyszka Joanna, Pyszka Barbara, Pyszka Albert, Pyszka Mariusz oraz Ślusarczyk Renata.
 
Na ten tydzień proszę w naszym imieniu, aby to zadanie podjęli: Swołkiewicz Danuta, Nitarski Tadeusz, Doliński Krzysztof, Tomczyk Anna.
 
2.
W tym tygodniu z kalendarza liturgicznego będziemy wspominać: w środę św. Katarzyny Sieneńskiej – patronki Europy, w piątek św. Józefa Robotnika i w sobotę św. Atanazego.
3.
Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. W nagłych wypadkach proszę o kontakt telefoniczny.
4.
Przypominam i zachęcam do modlitwy różańcowej każdego dnia o godz. 20.30 zakończonej apelem jasnogórskim, a także w kościele od wtorku do soboty w kościele przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30, co będzie także połączone już pod koniec tygodnia z nabożeństwem majowym.
5.
Według nowego rozporządzenia od jutra w świątyniach w czasie sprawowanej liturgii może przebywać 1 os. na 15 m. W naszym kościele może zatem być ok. 60 os. wraz z piętrami. Proszę zajmować miejsca, tam gdzie są obrazki zachowując w ten sposób odpowiednią odległość, oczywiście rodziny mogą zajmować miejsca razem obok siebie. W kościele też mamy na sobie maski, które zdejmujemy przystępując do Komunii Św.
6.
Chciałbym podziękować byłemu proboszczowi – ks. Władysławowi, który złożył ofiarę na cele naszego kościoła w wysokości 5 tys. zł.
7.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa od Zmartwychwstałego i pokoju w sercu.

Dui semper fusce pretium elementum metus nulla nam felis.