1.
W pierwszych słowach wyrażam wdzięczność tym osobom, które posprzątały kościół i złożyły ofiarę na cele kościoła: Kubica Bartosz, Topa Katarzyna, Gałuszka Teresa, Olszowy Marcin, Szpak Barbara. W tym tygodniu proszę najlepiej by było w Wielki Czwartek tak do godz. 17.00, aby troskę o czystość kościoła powzięli: Kleszczyńska Barbara, Sałek Agnieszka, Krasiej Andrzej, Staniów Krystyna, Stojanowska Justyna.
2.
Można jeszcze składać w zakrystii ofiary na dekorację i kwiaty do Bożego Grobu ? może to być taka forma jałmużny w Wielkim Poście.
3.
Są w zakrystii do nabycia świece caritas w cenie 6, 12 i 12, 50 zł.
4.
We wtorek o godz. 19.00 będzie można jeszcze skorzystać ze spowiedzi przedświątecznej, będzie trzech dodatkowych księży: jeden będzie spowiadał za ołtarzem, drugi w zakrystii, trzeci w kaplicy bocznej.
5.
Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. W nagłych wypadkach proszę o kontakt telefoniczny.
6.
Proszę zwracać uwagę na ludzi starszych, samotnych, może potrzebują jakieś pomocy, zakupów, lekarstw.
7.
Przypominam i zachęcam do modlitwy różańcowej każdego dnia o godz. 20.30 zakończonej apelem jasnogórskim.
8.
W tym tygodniu będziemy przeżywać Triduum Paschalne, jednakże zgodnie z wytycznymi ? w kościele może przebywać jak na ten czas 5 os. i posługujący. Więc w pierwszym rzędzie, ci którzy zamówili intencje mszalne. Zachęcam do łączności duchowej przez transmisje w TV lub przez internet. Jeśli u nas pojawi się taka możliwość transmitowania to poinformuje na stronie parafialnej i facebooku. W Wielki Czwartek i Piątek liturgia o godz. 19.00, a w Godzieszowie o godz. 17.00. Adoracja
Najświętszego Sakramentu w Bożym Grobie do godz. 22.00 w Wykrotach, a w Godzieszowie do godz. 21.00. W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 20.00 w Wykrotach i o godz. 18.00 w Godzieszowie. W związku z tym, że w tym roku nie odbędzie się błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny, na stronie pojawi się
specjalna modlitwa, która głowa rodziny niech odmówi przed spożyciem śniadania wielkanocnego.
?
9.
Msze św. w niedzielę zmartwychwstania o godz. 6.00; 8.00; 9.00; 12.00; 18.00 i w Godzieszowie o godz. 10.00 (10.45). Co do ilości uczestników, proszę na bieżąco
śledzić komunikaty w TV.