msza on-line

0127346
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
70
137
207
125205
3100
4129
127346

Your IP: 3.236.117.38
2021-06-14 17:08
 1. W imieniu całej naszej wspólnoty składam wyrazy podziękowania osobom, które zadbały wczoraj o czystość naszej świątyni: Grześków Renata, Gola Jolanta, Neścior Barbara, Wojciechowska Zofia. Na ten tydzień proszę, by to zadanie i trud podjęli: Chamier – Gliszczyńska Halina, Ojewska Marianna, Szczućcka Elwira i Nowak Jolanta.
 2. W tym tygodniu będziemy wspominać z kalendarza liturgicznego następujących świętych i błogosławionych: w poniedziałek św. Błażeja – Msza św. z błogosławieniem świecami gardeł, we wtorek św. Marii de Mattias – patronki Bolesławca i założycielki sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa, w środę św. Agaty – dziewicy i męczennicy i Msza św. połączona z błogosławieństwem chleba, a w czwartek św. Pawła Miki 
 3. i Towarzyszy.
 4. Dziś Ofiarowanie Pańskie – czyli tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Są do nabycia
  w zakrystii gromnice z osłonkami w cenie 17 zł.
 5. Ponawiam zaproszenie do nabycia naszego kalendarza parafialnego, został jeszcze kilka egzemplarzy.
 6. Zachęcam także w tym roku do oddania 1% na prowadzenie inwestycji w naszej parafii.
 7. Niedziela słodka w tym miesiącu przypada na dzień 16 lutego. Proszę, aby zdolnościami cukierniczymi wykazały się tym razem rodziny zamieszkujące przy
  ul. Kolejowej.
 8. W tym tygodniu I piątek miesiąca i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty:
  w Godzieszowie od godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00, a w Wykrotach od ok. godz. 16.30, po czy Msza św. wieczorna.
 9. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
 10. W poniedziałek od godz. ok. 13.00 odwiedzę z wizytą duszpasterską pozostałe rodziny zamieszkujące przy ul. Głównej.
 11. W tym tygodniu złożyłem wszystkie projekty i pozwolenia dotyczące planowanych prac w naszych kościołach do Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, proszę westchnąć w modlitwie do patronów naszej parafii, by decydujące osoby o dotacjach spojrzały życzliwie na naszą parafię.

 

 

Dui semper fusce pretium elementum metus nulla nam felis.