1. Wyrazy wdzięczności dla osób, które zadbały wczoraj o czystość naszej świątyni
  i złożyły ofiarę na cele kościoła: Zamorska Maria, Grynczuk Beata, Zawrotniak Krzysztof, Gorczyca Agnieszka. Dziękuję za złożoną przy tej sposobności ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień proszę, by to zadanie podjęli: Glina Jadwiga, Gorczyca Elżbieta, Szewczyk Franciszka, Roman Aleksandra.

 2. W tym tygodniu będziemy wspominać z kalendarza liturgicznego następujących świętych i błogosławionych: we wtorek św. Agnieszki; w piątek św. Franciszka Salezego oraz w sobotę Nawrócenie Św. Pawła.

 3. Ponawiam zaproszenie do nabycia naszego kalendarza parafialnego w cenie 16 zł.

 4. Zachęcam także w tym roku do oddania 1% na prowadzenie inwestycji w naszej parafii.

 5. Jeszcze raz dziękuję rodzinom zamieszkującym przy ul. Krótkiej, Wąskiej
  i Mickiewicza za upieczenie ciast na zeszłą niedzielę. Na konto wpłaciliśmy z tej akcji 2015 zł. W tym tygodniu odebrałem od inżynierów projekty prac budowalnych, więc kolejny krok w naszych pracach został powzięty. Wnioski zostały złożone do Konserwatora Zabytków i Starostwa.

 6. Przypominam, aby na wizytę duszpasterską przygotować krzyż, świeczki, a wszystkie dzieci i młodzież uczącą się zeszyty i zaświadczenie, że uczęszczają na katechezę. Proszę, aby dzieci z kl. I, II, III i IV miały przygotowane książeczki z niedziel, różańców i rorat. Proszę pozamykać swoje psy na ten czas, bo nie będziemy wchodzić na posesje.

 7. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

 8. Organizowana jest przez Akcję Katolicką i KGW zabawa opłatkowo ? karnawałowa na dzień 25 stycznia, zapraszamy i zachęcamy jeszcze do włączenia się i wzięcia w niej udziału; znacie klimat naszych imprez, super smaczne posiłki i zabawa. Są jeszcze miejsca.

 

 

 

 1. Plan kolędy na ten tydzień:

Poniedziałek: ul. Mickiewicza ? od godz. 13.00

Wtorek: ul. Główna od godz. 14.30 numery parzyste 2-38

Środa: ul. Parkowa - od godz. 13.00

Czwartek: ul. Główna od godz. 14.30 numery nieparzyste 3-53

Piątek: ul. Główna od godz. 15.00 numery 48 -88