1. Na początku składam w naszym imieniu Bóg zapłać osobom, które w dniu wczorajszym posprzątały naszą świątynię i złożyły ofiarę na cele kościoła: Bożena Roman, Czesława Janiec, Wanda Janiec, Barbara Janiec, Stanisław Janiec, Czesława Magirewicz. Na najbliższy czas ? już sprzątanie przedświąteczne poprosimy: Halinę Turkiewicz, Marcina Batog, Jadwigę Janik, Barbarę Stopyra, Barbarę Prusinowską, Leszka Ancygier, Marię Dziurman, Ewę Wrzeszcz, Agnieszkę Klisiewicz i Teresę Skiba
 2. Jeszcze raz składam podziękowanie osobom, które na ubiegłą niedzielę przygotowały ciasta i wszystkim tym, którzy je zakupili ? na inwestycje w parafii z taj akcji uzyskaliśmy 1985 zł. Następna słodka niedziela 12 stycznia. Na ten dzień prosimy, by zadbały o słodkości rodziny z ul. Krótkiej, Wąskiej i Mickiewicza.
 3. Zeszłej niedzieli do puszek na Kościół na Wschodzie uzbieraliśmy w Godzieszowie
  284 zł, a w Wykrotach 332 zł ? w sumie 616 zł.
 4. Akcja Katolicka planuje zorganizować Zabawę Sylwestrową z przeznaczeniem zysków na inwestycje w parafii. Bilety będzie można nabywać u Pani Sołtys.
 5. Zapraszam na roraty - Dzieci komunijne i kandydaci do bierzmowania proszę, aby byli co najmniej 8 razy; dzieci rocznicowe i z klas młodszych co najmniej 6 razy.
 6. Są jeszcze do nabycia świece Caritas i inne świąteczne w cenie: 6 zł.
 7. Przygotowywany jest nasz kalendarz parafialny, więc proszę jeszcze o cierpliwość.
 8. W najbliższy wtorek w naszej parafii dzień spowiedzi. Bardzo proszę, aby sobie tak zagospodarować czas, aby skorzystać z posługi kapłanów, którzy do nas przyjadą, bo
  w późniejszym czasie raczej nie będzie okazji, chyba, że w innej parafii: w piątek
  w Pieńsku, w sobotę w Węglińcu. U nas we wtorek spowiedź 9.00-10.00 i 15.30 - ok. 16.30, tylko jak ktoś przyjdzie o 16.30 to może już nie zastać księży, bo pojadą do Godzieszowa i będą spowiadać dopóki będą ludzie do ok. 17.00. Po spowiedzi będzie bezpośrednio sprawowana Msza św.
 9. We wtorek o godz. 14.00 pogrzeb +Stanisławy FRELICH
 10. Zmiana sprawowania Mszy św. w naszej parafii ze względu na spowiedzi na godz. 18.00 w środę, czwartek, piątek i sobotę.