Your IP: 3.237.205.144
2021-01-26 18:22

1. Wyrazy podziękowania dla sprzątających ostatnio nasz kościół. Byli to: Małgorzata Słomińska, Sławomir Wojciechowski, Jadwiga Smolińska, Józefa Gołojuch, Lidia Sadecka, Katarzyna Smolińska, Maria Słomińska. Podziękowanie za złożoną ofiarę przy tej okazji na cele kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę, by ten trud podjęli: Wiesława Chochel, Beata Janicka, Małgorzata Najdek, Maria Gołojuch, Krystyna Szymoniak.
  2. W tym tygodniu z kalendarza liturgicznego będziemy wspominać następujących świętych: w poniedziałek św. Bernardyna ze Sieny, w środę św. Rity z Cascii, w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych, w sobotę św. Bedy Czcigodnego.
  3. Przeżywamy miesiąc maj poświęcony Matce Najświętszej, dlatego zapraszam na tzw. majówki czyli modlitwę litanią Loretańską każdego dnia, poza poniedziałkiem, o godz. 17.30, a szczególnie dzieci komunijne – niech trwają dalej w tej radości z przyjęcia Jezusa Eucharystycznego i niech zbierają sobie obrazki.
  4. Z racji przeżywanej wczoraj rocznicy urodzin św. Jana Pawła II zapraszam za tydzień do nabycia kremówek papieskich.
  5. Dziś zbiórka do puszek na Caritas z racji przeżywanej ostatnio Niedzieli Miłosierdzia
  6. Intencje mszalne