msza on-line

0074998
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
48
71
437
73939
310
3073
74998

Your IP: 3.235.172.213
2020-06-04 11:14
  1. Wyrazy podziękowania dla sprzątających ostatnio nasz kościół. Byli to: Małgorzata Słomińska, Sławomir Wojciechowski, Jadwiga Smolińska, Józefa Gołojuch, Lidia Sadecka, Katarzyna Smolińska, Maria Słomińska. Podziękowanie za złożoną ofiarę przy tej okazji na cele kościoła. Na ten tydzień bardzo proszę, by ten trud podjęli: Wiesława Chochel, Beata Janicka, Małgorzata Najdek, Maria Gołojuch, Krystyna Szymoniak.
  2. W tym tygodniu z kalendarza liturgicznego będziemy wspominać następujących świętych: w poniedziałek św. Bernardyna ze Sieny, w środę św. Rity z Cascii, w piątek NMP Wspomożycielki Wiernych, w sobotę św. Bedy Czcigodnego.
  3. Przeżywamy miesiąc maj poświęcony Matce Najświętszej, dlatego zapraszam na tzw. majówki czyli modlitwę litanią Loretańską każdego dnia, poza poniedziałkiem, o godz. 17.30, a szczególnie dzieci komunijne – niech trwają dalej w tej radości z przyjęcia Jezusa Eucharystycznego i niech zbierają sobie obrazki.
  4. Z racji przeżywanej wczoraj rocznicy urodzin św. Jana Pawła II zapraszam za tydzień do nabycia kremówek papieskich.
  5. Dziś zbiórka do puszek na Caritas z racji przeżywanej ostatnio Niedzieli Miłosierdzia
  6. Intencje mszalne    

  

Dui semper fusce pretium elementum metus nulla nam felis.