1. Najpierw w imieniu naszej wspólnoty składam podziękowanie tym, którzy wczoraj zadbali o czystość w kościele na święta, a byli to: Ewa Ludziak, Paweł Smoliński, Irena Smolińska, Elżbieta Ryś, Julita Ryś.

    A także dziękuję za złożoną przy tej okazji ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień proszę, aby to zadanie podjęli wypełniając treść V przykazania kościelnego: Małgorzata Dowiat, Karolina Słabolepsza, Darek Matejewicz, Grzegorz Grześków, Zofia Chlastawa.

  2. Ponownie pragnę wyrazić wdzięczność tym, którzy pomogli mi w przygotowaniu i udekorowaniu naszej świątyni na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Pani Marcie i Remigiuszowi Filistyńskim z dziećmi, Joannie i Markowi Warek, Krzysztofowi Igras, Tadeuszowi Grześków, Franciszkowi Osip, Stanisławowi Proć. Bardzo dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza ? naszym ministrantom, scholii starszej i młodszej, strażakom za przygotowanie ogniska i czuwanie w Wielką Sobotę przy Bożym Grobie. Wszystkim tym, którzy złożyli ofiarę na dekorację Bożego Grobu.

  3. W piątek o godz. 16.00 próba dla dzieci komunijnych.

  4. Jutro Msza św. o godz. 7.00 rano, ponieważ wyjeżdżam do piątku na ogólnopolskie sympozjum naukowe dla wykładowców akademickich historii do Krakowa.

  5. Za tydzień będzie tzw. Niedziela Bożego Miłosierdzia, dlatego po każdej Mszy św. będziemy modlić się koronką do Bożego Miłosierdzia.

  6. Intencje mszalne