1. Najpierw w imieniu naszej wspólnoty składam podziękowanie tym, którzy wczoraj zadbali o czystość w kościele, a byli to: Iwona Superson, Angelika Superson, Danuta Ludziak i Adrianna Stojek. a także dziękuję za złożoną przy tej okazji ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień proszę, aby ten trud i zarazem obowiązek podjęli, ale nie o godz. 9.00, lecz ok. godz. 10.00: Urbaniak Stanisława, Chlastawa Stanisława, Majka Marek, Zasańska Ewa, Zasańska Monika i Bandziak Monika.  
 2. Przeżywamy okres Przygotowania Paschalnego, dlatego zapraszam na nabożeństwa związane z tym czasem: w piątek o godz. 16. 15 Droga Krzyżowa w Godzieszowie,
  a w Wykrotach o godz. 11.00 dla dzieci i o godz. 17. 15 dla dorosłych. Gorzkie żale zaś po sumie.
 3. Ponawiam zapraszam do nabywania palm wielkanocnych wykonanych przez Koło Gospodyń Wiejskich. Wolą osób zaangażowanych w to dzieło było, by ofiary przeznaczyć na zakup wykładziny do prezbiterium pod ołtarz oraz chodnika: w sumie ta inwestycja ma wynieść 4500 zł. Podziękowanie także dla osób, które złożyły ofiary na ten cel: Panu Tadeuszowi Nitarskiemu, Pani Annie Jania i Pani Jadwidze Mielnik.
 4. Dziękuję Panom Franciszkowi Osipowi i Janowi Jadachowi za poprawki malarskie przy ścianach w kościele, które z wiadomych względów się sypią.  
 5. Zachęcam do nabywania świec świątecznych Caritas w cenie 6, 7 i 15 zł.
 6. W tym tygodniu w sobotę po spowiedzi w Węglińcu czyli od ok. godz. 11ej odwiedzę moich chorych. Proszę zgłaszać osoby dodatkowe, jeśli takowe są do spowiedzi
  i Komunii świątecznej.
 7. Zapraszam do składania ofiar na wystrój Bożego Grobu.
 8. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii wygłosi ks. prof. dr hab. Mieczysław KOGUT. Plan rekolekcji