1. W pierwszych słowach w imieniu naszej wspólnoty wyrażam wdzięczność tym, którzy wczoraj zadbali o czystość w kościele, a byli to: Kowalewska Edyta, Raczyńska Dorota, Koszelnik Wioletta, Siembida Tomasz, Grasza Jadwiga.

    Ponadto dziękuję za złożoną przy tej sposobności ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień proszę, aby ten trud i zarazem obowiązek w myśl V przykazania podjęli: Cieplechowicz Irena, Pastusiak Franciska, Pięta Beata, Wołoszyn Maria, Słota Elżbieta.

  2. Przeżywamy okres Przygotowania Paschalnego czyli Wielkiego Postu, dlatego zapraszam na nabożeństwa związane z tym czasem: w piątek o godz. 17. 15 Droga Krzyżowa i Gorzkie żale po sumie. W Godzieszowie w piątek o godz. 16.00.

  3. Zapraszam do nabywania palm wielkanocnych wykonanych przez Koło Gospodyń Wiejskich. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na inwestycje w naszej parafii.

  4. Kancelaria czynna we wtorek i piątek bezpośrednio po wieczornej Eucharystii.

  5. Zeszłęj niedzieli do puszek na misje zebraliśmy: w Wykrotach 169, 8 gr., a w Godzieszowie 203 zł i 5 euro. W piątek wpłaciłem wasze ofiary do kasy kurialnej. Dziękuję za nie.

  6. Chcę zapoznać Was z pismem, które złożyłem w Gminie w kwestii dofinansowania utrzymania cmentarza parafialnego, bo nie ma u nas komunalnego. W wielu parafiach Gmina partycypuje w takich kosztach.

  7. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii wygłosi ks. prof. dr hab. Mieczysław KOGUT ? kierownik katedry historii Kościoła w średniowieczu na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, w której jestem adiunktem. Rekolekcje rozpoczniemy od spotkania z Bożym miłosierdziem w sakramencie spowiedzi równo za miesiąc czyli dnia 10 kwietnia. Zapraszam w zakrystii do składania ofiar na dekorację Bożego Grobu.