1. Najpierw w imieniu całej naszej wspólnoty wyrażam wdzięczność tym, którzy wczoraj zadbali o czystość w naszym kościele, a byli to: Sarelo Bożena i Dariusz, Kojder Jadwiga, Kojder Małgorzata, Micinowska Barbara, Potoczna Alicja. Dziękuję za złożoną ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień proszę, aby ten trud i zarazem obowiązek w myśl V przykazania podjęły następujące osoby: Magierewicz Małgorzata, Rutyna Anna, Choryńska Karolina, Prusinowska Monika i Igras Cecylia.
  2. W tym tygodniu rozpoczniemy nowy okres liturgiczny ? Przygotowanie Paschalne czyli Wielki Post najbliższą środą, tzw. popielcową. Zapraszam na Mszę św. Będą sprawowane tego dnia o godz. 7.00; 17.00 w Godzieszowie i o godz. 18.00.
  3. Tego tygodnia kalendarz liturgiczny chce wspomnieć następujących świętych: jutro św. Kazimierza ? święto; w czwartek św. Perpetuy i Felicyty; w piątek św. Jana Bożego
    i w sobotę św. Franciszki Rzymskiej.
  4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek miesiąca, zatem będziemy w sposób szczególny ogarniać modlitwą powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszam na różaniec ofiarowany w tej intencji o godz. 17.30 ? szczególnie osoby należące do Towarzystwa Przyjaciół WSD w Legnicy
  5. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 16.15 i Msza św. będzie wyjątkowo sprawowana o godz. 17.00. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież ? dzieci przygotowujące się do Komunii i rocznicy będą otrzymywać tradycyjnie już obrazki.
  6. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.