1. Najpierw w imieniu całej naszej wspólnoty wyrażam wdzięczność tym, którzy wczoraj zadbali o czystość w naszym kościele, a byli to: Guz Anna, Guz Beata, Szaja Maria, Gargoliński Adam i Józefa. Dziękuję za złożoną ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień proszę, aby ten trud i zarazem obowiązek w myśl V przykazania podjęły następujące osoby: Sarelo Bożena i Dariusz, Kojder Jadwiga, Kojder Małgorzata, Micinowska Barbara, Potoczna Alicja.
 2. Ponawiam zachętę do oddania 1% na inwestycje w parafii. Karteczki ze wskazówkami do odliczenia znajdują się na stoliku przy wejściu do kościoła.
 3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek miesiąca. Zapraszam do skorzystania
  z sakramentu pokuty w Godzieszowie od godz. 15.30, po czym będzie sprawowana Eucharystia, a w Wykrotach od godz. 17. 30. Zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do rocznicy Komunii Św. i tych, którzy praktykują I piątki. Przypominam, że post jakościowy czyli od potraw mięsnych obowiązuje w każdy piątek, a nie tylko w I piątek czy w piątki w Wielkim Poście.  
 4. W sobotę odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00 i dlatego nie będzie zbiórki ministrantów.
 5. Dziękuję za przekazanie Państwu Józefie Kojder, Emilii Posłusznej i Weronice Lis za przekazanie wygranego talonu z krówek na cele parafii.
 6. Od piątku wraz z początkiem marca przechodzimy na letni czas sprawowania Mszy św. czyli każdego dnia o godz. 18.00, poza poniedziałkiem, kiedy sprawujemy Eucharystię
  o godz. 7.00.
 7. Na jesieni, po spotkaniach i rozmowach z Panem Burmistrzem, złożyłem do Urzędu Gminy w Nowogrodźcu wraz z wnioskiem całościowy projekt prac remontowych
  w naszym kościele z prośbą o dofinansowanie, ale otrzymałem pismo, że nic nie jest przewidziane na ten rok. Pismo jest następującej treści.