1. Wyrażam wdzięczność tym, którzy wczoraj posprzątali kościół: Paszko Monika, Przyłudzki Marcin, Sobko Danuta, Podkowicz Ewa, Mocydlarz Dorota, Ciaciek Ewa. Dziękuję za złożoną ofiarę na nasz kościół. Na ten tydzień proszę, by to zadanie podjęli: Stanisława Zawrotniak, Iwona Zamorska, Wiesława Zawrotniak, Krystyna Zawrotniak, Agnieszka Ancygier, Katarzyna Górska.
  2. Zapraszam i zachęcam do zakupu kalendarza parafialnego, gdyż zostało jeszcze kilkanaście egzemplarzy.
  3. Zapraszamy dziś na godz. 17.00 na koncert świąteczny zespołu Bliżej Nieba, z którym będzie możliwość wspólnego pokolędowania. Tradycyjnie zapraszam jeszcze do nabywania krówek wykrockich, z których dziś w czasie koncertu odbędzie się losowanie głównych nagród.
  4. Na dzień 26.01 planowana jest charytatywna zabawa opłatkowa organizowana przez Akcję Katolicką, KGW i Radę Parafialną, jest jeszcze kilka miejsc. Zabawa rozpocznie się o godz. 19.00. Cena biletów 200 zł od pary. Całkowity dochód przeznaczony jest na inwestycje w naszej parafii. W zeszłym roku udało się zakupić nasz rzutnik multimedialny, tym razem zaś dochód będzie przeznaczony na wymianę rynien.
  5. W ferie w naszym seminarium duchownym będzie miało miejsce kilkudniowe spotkanie rekreacyjno-modlitewne dla chłopców z kl. VII, VIII i 3 gimn. w dniach 25-27.01 i dla szkół średnich tydzień później.
  6. W zeszłym tygodniu do puszek na misje zebraliśmy 432, 50 zł: 280 zł w Godzieszowie i 152, 50 w Wykrotach.  
  7. Ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej. Proszę pozamykać psy. A dzieci z klas 1-4 oprócz zeszytów, książeczki z niedzielnymi obrazkami, z planszami z różańców oraz rorat. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania wraz z zeszytami indeksy. Młodzież ze szkół średnich zaświadczenie, że uczęszczają na katechezę.
  8. Za tydzień po sumie spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III. Pierwsza część egzaminu dla dzieci komunijnych w I tygodniu po feriach.