1. Wyrażałem już wdzięczność tym, którzy posprzątali kościół w ostatnim czasie, a byli to: Zatylna Maria, Rosińska Anna, Trzeciak Wioleta, Piechota Janusz. Dziękuję za złożoną ofiarę na kościół przy tej sposobności. Na najbliższą sobotę proszę o ten wysiłek następujące osoby: Włosek Agnieszka, Mazurkiewicz Grzegorz, Praźmowski Daniel, Praźmowska Jadwiga i Małgorzata oraz Igras Renata.

     

  2. Ponawiam zachętę i zaproszenie do zakupu kalendarza parafialnego, zostało jeszcze kilkanaście.

  3. Ponawiam zaproszenie na koncert świąteczny zespołu Bliżej Nieba w niedzielę 13 stycznia o godz. 17.00. Podczas koncertu zostaną rozlosowane nagrody z zakupionych krówek. Zapraszamy jeszcze do ich nabywania.

  4. W tym tygodniu kontynuacja wizyty duszpasterskiej. Proszę, by przygotować do wspólnej modlitwy w waszych domach biały obrus, świece i krzyż. Dzieci z klas 1-4 oprócz zeszytów, książeczki z niedzielnymi obrazkami, z planszami z różańców oraz rorat. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania wraz z zeszytami indeksy. Młodzież ze szkół średnich zaświadczenie, że uczęszczają na katechezę.