1. W imieniu naszej wspólnoty parafialnej kieruję słowa podziękowania dla osób, które posprzątały kościół: CICHOCKA Maria, DROZD Grażyna, ZAMORSKA Irena, PRZYŁUCKA Stanisława, OSTROWSKA Martyna i ŻÓŁTAŃSKA Franciszka. Dziękuję za złożoną ofiarę na kościół. Na ten tydzień w sobotę w godzinach popołudniowych proszę, by gruntownie na święta nasz kościół posprzątali: WŁOSEK Agnieszka, ZATYLNA Maria, DOROZYŃSKA Renata, KACZMAREK Alicja, PIĄTKA Katarzyna, MAZURKIEWICZ Marek, MAJKA Elżbieta, ROSIŃSKA Anna, GUZ Martyna, CHRZĄŚCIK Renata.

   

 2. W tym tygodniu będziemy modlić się przywołując następujących świętych: w środę bł. Urbana V, papieża; w piątek św. Piotra Kanizjusza.

 3. Przeżywać od jutra będziemy 3 tydzień adwentu i ponawiam serdeczne zaproszenie na roraty. W poniedziałki o godz. 7.00. We wtorek o godz. 17.00;  w środę, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00. Proszę, aby dzieci przygotowujące się do Komunii Św. z klas I i II oraz IV były co najmniej 5 razy, dzieci z klas III zaś 8 razy.

 4. Przypomnę, że kancelaria czynna we wtorek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy św.

 5. Są jeszcze do nabycia świece caritas i inne w cenie: 6 zł.

 6. Zachęcam i zapraszam do zakupu kalendarza parafialnego w cenie 20 zł.

 7. Już dziś zapraszam na koncert świąteczny zespołu Bliżej Nieba w niedzielę 13 stycznia o godz. 17.00. Podczas koncertu zostaną rozlosowane nagrody  z zakupionych krówek. Zapraszamy jeszcze do ich nabywania.

 8. Dziś zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.

 9. Dziś także po Mszach św. można nabyć stroiki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły, zachęcamy serdecznie.

 10. Serdeczne podziękowanie dla Pana Janusza PRUSINOWSKIEGO za okazaną wielką pomoc w uprzątnięciu śmieci z cmentarza.

 11. W tym tygodniu w dalszym ciągu będzie spowiedź w dekanacie. U nas będzie można skorzystać z posługi kapłanów we wtorek w godz. 9.00-10.00: zakończymy spowiedź przed południem Mszą św. o godz. 10.00; po południu okazja do skorzystania z sakramentu pokuty w godz. 15.30 ? 16.30, a następnie
  w Godzieszowie do godz. 17.00.

 12. W piątek zapraszam chętnych Panów do pomocy w osadzeniu choinek w kościele. W sobotę zaś w godzinach przedpołudniowych zapraszam chętną młodzież i schole: juniorów i seniorów do pomocy w udekorowaniu kościoła.