1. W pierwszych słowach wyrażam wdzięczność w imieniu nas wszystkich tym, którzy wczoraj posprzątali i udekorowali naszą świątynię.

  2. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia chce wspomnieć: we wtorek bł. Wincentego Kadłubka, w czwartek św. Jana XXIII, w piątek bł. Jana Beyzyma oraz w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego.

  3. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15. Zachęcamy w sposób szczególny róże różańcowe, a także wszystkie dzieci, które otrzymują po każdym nabożeństwie.

  4. Toruń ma pierniki, Wadowice kremówki, a u nas można nabywać krówki wykrockie, które rozprowadza Akcja Katolicka. Każda krówka będąca cegiełką na nasz kościół posiada numer, stąd proszę zachować papierek po krówce z naszym logo. Na początku przyszłego roku trzy numery zostaną wylosowane i otrzymają talon na zakupy.

  5. Z racji zbliżającego się Dnia Papieskiego zostały zamówione kremówki, które będziemy rozprowadzać po Mszach św. w przyszłą niedzielę. Gorąco zachęcamy już dziś do ich nabycia. Dochód z tej akcji będzie przeznaczony na inwestycje w parafii.

  6. W najbliższą sobotę odwiedziny chorych, w związku z tym nie będzie zbiórki ministrantów.

  7. Za tydzień na sumie poświęcenie różańców dla dzieci z klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią do I Komunii Św.

  8. Zapowiedzi przedślubne: Robert Adam Gierczak zam. Zgorzelec i Joanna Kamila Braszko zam. Godzieszów.