Your IP: 34.205.93.2
2020-09-25 10:18

1.    Kieruję słowa wdzięczności w imieniu nas wszystkich tym, którzy wczoraj posprzątali udekorowali naszą świątynię. Byli to: KLESZCZYŃSKA Barbara, STANIÓW Krystyna, KRASIJ Andrzej, SAŁEK Agnieszka. Na ten tydzień proszę następujące osoby: PIECHOTA Bogusława, STOJANOWSKA Justyna, CHOJNACKA Wiesława, KRASIEJ Mariola, KUBICA Małgorzata.

2.    Kalendarz liturgiczny tego tygodnia chce wspomnieć w czwartek św. Jana Chryzostoma – biskupa i doktora Kościoła, a także chcemy modlić się przyzywając wstawiennictwa Marii obchodząc w środę wspomnienie Imienia NMP, a w sobotę NMP Bolesnej. W piątek obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
3.    Dziś poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci.
4.    Obrazki i książeczki dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. będą rozdawane w przyszłą niedzielę.
5.    W tym tygodniu Msza św. będzie sprawowana o godz. 18.00, poza wtorkiem. Tego dnia będzie Msza św. o godz. 17.00.
6.    W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania, czyli dla uczniów z klas: 3 gimnazjum, 7 i 8.
7.    Za tydzień w niedzielę po sumie spotkanie dla rodziców z klas I, II i III, którzy wyrażają chęć, by ich dzieci rozpoczęły przygotowanie do I Komunii Świętej.
8.    Dziękuję w imieniu nas wszystkich tym panom, którzy poprawili stan zachowania naszego przykościelnego krzyża misyjnego.
9.    W Godzieszowie dziś z racji II niedzieli miesiąca zbiórka do puszek na inwestycje w ich kościele.
10.  W ostatnim czasie zostały odrestaurowane drzwi główne do kościoła w Godzieszowie, których koszt wyniósł 300 zł.