msza on-line

0091051
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
98
241
1242
88149
5154
4878
91051

Your IP: 34.205.93.2
2020-09-25 09:25
  1. Najpierw w imieniu nas wszystkich dziękuję nowożeńcom, którzy zadbali o czystość i wystrój naszego kościoła i proszę, by podjęli to zadanie nowożeńcy z przyszłej soboty.

     

  2. Tego tygodnia kalendarz liturgiczny chce wspomnieć następujących świętych: w poniedziałek św. Bernarda, we wtorek św. Piusa X, w środę NMP Królowej, w czwartek św. Róży z Limy, w piątek zaś będziemy obchodzić święto - św. Bartłomieja Apostoła. Niech ci wywołani z korowodu świętych i błogosławionych patronowie tego tygodnia zachęcają nas do życia wskazówkami zawartymi w Ewangelii, byśmy także osiągnęli świętość.

  3. Można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

  4. MOPS w Nowogrodźcu organizuje wyjazd w dniu 1 września br. do Krzeszowa w związku z XIX Pielgrzymką Osób Niepełnosprawnych.

  5. Wyjazdy dla dzieci z naszej parafii na basen w Osiecznicy w dniach 20.08; 22.08; 24.08 i 29.08 o godz. 10.00 spod bloków w Godzieszowie, a w Wykrotach o godz. 10.20 z placu przed kościołem.

  6. Tydzień temu w Godzieszowie z racji II niedzieli miesiąca w czasie zbiórki do puszki na inwestycje w parafii przedstawiciele Rady Parafialnej zebrali 1100 zł i 5 euro, co zostało wpłacone na konto Godzieszowa. U nas ofiary na odwodnienie kościoła i rynny można składać w zakrystii u Panów z Rady Parafialnej bądź bezpośrednio na konto inwestycyjne. Numer jest na karteczkach przy gazetach.

  7. Pragnę też poinformować, że zakończyliśmy starania o to, by kościół w Godzieszowie został wpisany do rejestru zabytków, dzięki temu będzie można się starać o pozyskiwanie też środków na konieczne prace z zewnątrz. Jest już wycena renowacji ołtarza św. Michała Archanioła 51 671 zł, 07 gr.

  8. Zapowiedzi przedślubne: 1. Adrian MODRAS, s. Dariusza i Anny, zam. Bolesławiec oraz Marta PANKIEWICZ, c. Krzysztofa i Haliny, zam. Wykroty.

Dui semper fusce pretium elementum metus nulla nam felis.