1. Tradycyjne w pierwszych słowach wyrażamy wdzięczność rodzinom, które posprzątały kościół na dzisiejszą niedzielę i cały tydzień oraz złożyli ofiarę na cele kościoła. Byli to: Bernadetta Dolinna, Krystyna Bywalec, Jadwiga Konefał, Anna Kłosowska, Urszula Zasańska, Anna Łazowska – Prus, Małgorzata Jaszczuk.

Na ten tydzień w piątek prosimy, aby to zadanie podjęli: Alicja Gola, Małgorzata Igras, Zofia Jaskot, Krystyna Proć, Wioleta Kojder, Zofia Miler, Karina Soroka, Stanisław Koszelnik, Małgorzata Mróz.

2. Rozpoczynamy już ostatni tydzień adwentu, dlatego od wtorku zapraszam na roraty: szczególnie dzieci z lampionami, dobrymi uczynkami zrobionymi przez nich i zapisanymi na serduszkach, które będziemy tradycyjnie losować. Proszę dzieci komunijne wzięły
    w nich udział co najmniej 10 razy; a pozostałe dzieci i młodzież po 8 razy.

3. W tym tygodniu Msze św. będą sprawowane o godz. 17.30 ze względu na spowiedzi w parafiach. Jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał to taka możliwość będzie jeszcze jutro w Starym Węglińcu, we wtorek w Gierałtowie, w środę w Czerwonej Wodzie, w czwartek w Brzeźniku – w godzinach średnio tak ok. 16.30.

4. Do skrzynki przy wejściu do kościoła można zostawiać na kartce prośby i podziękowania, które w środę zanosimy w czasie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątki Msza św. połączoną z koronką do Bożego Miłosierdzia.

6. Jest do nabycia nasz kalendarz parafialny w cenie 17 zł.

7. Zeszłej niedzieli podczas zbiórki do puszek na Kościół na wschodzie zebraliśmy w Wykrotach 325 zł., w Godzieszowie zaś 274 zł.

8. W czwartek na godz. 9.00 zapraszam chętnych Panów do osadzenia choinek, a po wieczornej Mszy św. zapraszam scholę, ministrantów, kandydatów do bierzmowania, którzy w przyszłym roku mają otrzymać ten sakrament do pomocy w dekoracji kościoła na święta. Dziś też po Mszach św. zbiórka do puszek na dekoracje kościoła na Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

9. Ostatniej niedzieli przeżywaliśmy słodką niedzielę i kierujemy podziękowania dla rodzin, które zaangażowały się i przygotowały ciasta zamieszkujące przy ul. Pocztowej
    i Parkowej. Z tej akcji wpłacone na konto inwestycyjne zostało 2631 zł. Dlatego wdzięczność należy się rodzinom:

10. Błogosławionego tygodnia przygotowującego nas już bezpośrednio do Świąt.