b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png 

 

 1. W imieniu nas wszystkich kieruję słowa podziękowania dla młodzieży dziś bierzmowanej i ich bliskich, którzy posprzątali i udekorowali naszą świątynię na dzisiejszą uroczystość. Podziękowania także dla Pani Teresy Grześków za uprzątniecie terenu wokół kościoła, ojcom młodzieży bierzmowanej za wykoszenie trawy. W tym tygodniu zadanie to spocznie na następujących osobach.

 2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek liturgiczne wspomnienie św. archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

 3. Rozpoczynamy październik, a zatem zapraszam na modlitwę różańcową o godz. 17.15.

 4. Zapraszam w środę na Mszę św. połączoną z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.

 5. W sobotę za zaproszenie odwiedziny chorych z racji I soboty miesiąca.

 6. W przyszłą niedzielę Msza św. z konferencją dla dzieci przygotowujących się do
  I Komunii Świętej.

 7. Zeszłej niedzieli odbył się festyn parafialny, serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia. W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla tych osób, a za tydzień podziękowania szczegółowe będą.

 8. Proszę, aby osoby, których bliscy są pochowani koło kaplicy cmentarnej – te 3/4 groby, aby zgłosili się do mnie, bo będziemy chcieli zrobić porządek i ekshumować je. Jedna rodzina już się zgłosiła.

 9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej – tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł, bo jest
  w komplecie z nowym tygodnikiem.

 10. Jest już dostępny kalendarz na przyszły rok, zatem przyjmuje intencje mszalne, proszę
  o składanie ofiar przy zamawianiu Mszy św., a nie po odprawieniu.

 11. Do skrzynki przy wejściu do kościoła można zostawiać na kartce prośby i podziękowania do MB Nieustającej Pomocy.

 12. Serdeczne podziękowania dla Was wszystkich za obecność, tworzenie wspólnoty – rodziny parafialnej. Życzę błogosławionej niedzieli oraz takowego tygodnia dla parafian i gości przybyłych dziś do naszej parafii.