1. W zakrystii są do nabycia świece świąteczne w cenie 12 zł.

2. Przeżywamy czas Przygotowania Paschalnego, przypominam o wyrzeczeniach, postanowieniach, zakazie uczestnictwa w imprezach tanecznych. Mamy przygotować swoje wnętrze się do świąt Wielkiejnocy poprzez wzmożony post, modlitwę i jałmużnę i rekolekcje. Dlatego zapraszam w piątki na Drogę Krzyżową o godz. 17.15, a w niedzielę po sumie gorzkie żale.

Proszę, aby dzieci przygotowujące się do Komunii, rocznicy i kandydaci do bierzmowania byli po 4 razy. Zachęcam do składania w zakrystii ofiar na dekorację Bożego Grobu oraz kwiaty.

3. Plan rekolekcji przedstawia się w sposób następujący: w niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00, dzieci otrzymają plansze na naklejki z Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

4. Dziś niedziela radości „laetare”. Te radość wyraziliśmy rozpoczęciem rekolekcji i słodką niedzielą, dzięki rodzinom mieszkającym przy ul. Sikorskiego, Kopernika i z Zagajnika. Zapraszamy do włączenia się w tę akcję przez zakup ciasta, które się przyda do popołudniowej kawy.

5. W tym tygodniu I piątek okazja do spowiedzi ok. godz. 17.00., a w sobotę na zaproszenie odwiedzę chorych. W sobotę po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

6. Są do nabycie palmy wielkanocne jako cegiełki na inwestycje w naszej parafii w cenie
    10 zł. Palmy wykonały tradycyjnie panie z naszej parafii, za co już dziś składamy dzięki.