b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png

 

  1.  Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro święto: św. Cyryla i Metodego – patronów Europy, w czwartek Siedmiu Świętych Założycieli Serawitów NMP.

  2. Zapraszamy na modlitwę Godzinkami ku czci NMP w każdą niedzielę na 20 min. przed poranną Mszą św.

  3. Za tydzień jako parafia chcemy się włączyć w akcję charytatywną pomocy dla 3-letniej dziewczynki Julki chorej na nowotwór, którą czeka niesamowicie kosztowna operacja w Barcelonie. Taka akcja przebiega już dziś w kilku parafiach, m.in. w Bolesławcu i Nowogrodźcu. Otrzymamy 20 ciast, za tydzień będzie można je nabywać. Jeśli ktoś z was chciałby dodatkowo upiec, to proszę dostarczyć w sobotę do domu katechetycznego w godz. 16.00-18.00. Kto chciałby bardziej się zaangażować to proszę się zgłaszać do p. Ewy Gajewskiej.

  4. Spróbujemy w tym roku się przymierzyć do zorganizowania pielgrzymki do Ziemi Świętej na jesień. Ale zobaczymy jak będzie się klarowała sytuacja na świecie. Program oraz szacowane koszty podam w najbliższym czasie, jak tylko ustalimy z biurem.

  5. Dziś po sumie zapraszam chętnych rodziców dzieci z kl. 3 na spotkanie z fotografem – Mileną Gajewską, która przedstawi swoją ofertę.

  6. Ponownie zachęcam do oddania 1% na inwestycje prowadzone w naszej parafii.

  7. Po feriach dzieci z kl. III będą zdawały drugą część egzaminu.

  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie +Romana Karyszyn

  9. Błogosławionego niedzieli oraz tygodnia, a dla uczniów i nauczycieli wraz z rodzicami owocnego drugiego semestru nauki.