1. Tradycyjnie na wstępie słowa podziękowania dla osób, który wykazały troskę o nasz kościół i go posprzątały oraz złożyli ofiarę na cele świątyni. Proszę zawsze pamiętać, aby nie zostawiać otwartego kościoła po sprzątaniu, ale przyjść i zgłosić. Podobnie ze światłami, proszę samemu nie dotykać tablicy rozdzielczej w zakrystii.

2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro św. Jana Bosko, w środę święto Ofiarowania Pańskiego czyli tradycyjnie zwane święto Matki Bożej Gromnicznej,
    I czwartek wraz ze św. Błażejem i błogosławieństwo gardła, I piątek miesiąca oraz
    I sobota miesiąca oraz w sobotę św. Agaty – błogosławieństwo chlebków. Odwiedziny chorych będą w przyszłym tygodniu. Uwaga w tym tygodniu Msze św. będą sprawowane o godz. 18.00, poza poniedziałkiem – o godz. 8.00. Są do nabycia gromnice w zakrystii
    w komplecie z osłonką 20 zł. Jeśli ktoś potrzebuje samą osłonkę to są po 3 zł.

3. Jutro zapraszam na godz. 9.00 osoby chętne do pomocy w rozebraniu dekoracji świątecznej.

4. Zapraszamy na modlitwę Godzinkami ku czci NMP w każdą niedzielę na 20 min. przed poranną Mszą św.

5. Spowiedź św. w piątek od ok. godz. 17.45, a po spowiedzi Msza św.

6. W czwartek pamiętamy w modlitwie o osobach powołanych i różaniec w int. powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30. Szczególnie zapraszam Tow. Przyjaciół WSD.

7. Ponownie zachęcam do oddania 1% na inwestycje prowadzone w naszej parafii.

8. Po feriach dzieci z kl. III będą zdawały drugą część egzaminu. W środę zapraszam na Msze św. dzieci komunijne, które otrzymają pobłogosławione świecie.

9. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Krzysztof KASZTELAN, s. Barbary i Szczepana zam. Wykroty oraz Monika SYNOŻYC, c. Agaty i Mariusza zam. Zebrzydowa.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie +Wandę Murzyn oraz Helenę Majka – pomódlmy się w jej intencji.

11. Błogosławionego czasu zimowych ferii dla parafian oraz gości.