b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png

  1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro św. Franciszka Salezego, we wtorek święto – Nawrócenie św. Pawła, w środę św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu.

  2. Wczoraj zakończyliśmy Msze św. kolędowe oraz wizytę domową. W ramach Mszy św. kolędowej udział w niej wzięło 399 rodzin na 640, a w tym 58 rodzin w Godzieszowie, czyli 62% rodzin przybyło do kościoła, aby prosić o Boże błogosławieństwo dla swoich bliskich w nowym roku. Wyrażam wdzięczność tym, którzy przyszli za wspólną modlitwę, za składane ofiary przy tej okazji, które w części są przeznaczone na podatek, który płacimy jako parafia, a wynosi on rocznie dla naszej parafii 17, 490 zł. Dziękuję też, że wrzucaliście ofiary do puszek dla naszych ministrantów.

  3. Zapraszamy na modlitwę Godzinkami ku czci NMP w każdą niedzielę na 20 min. przed poranną Mszą św.

  4. W sobotę po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

  5. Ponownie zachęcam do oddania 1% na inwestycje prowadzone w naszej parafii

  6. Po feriach dzieci z kl. III będą zdawały drugą część egzaminu.

  7. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Krzysztof KASZTELAN, s. Barbary i Szczepana zam. Wykroty oraz Monika SYNOŻYC, c. Agaty i Mariusza zam. Zebrzydowa.

  8. W tym tygodniu odbędzie się pogrzeb +Wandy Murzyn – pomódlmy się w jej intencji.