1. Na początku słowa wdzięczności w imieniu nas wszystkich dla rodzin, które wykazały troskę o porządek naszego kościoła i złożyły ofiarę na świątynię, a byli to: Tereszczyn Barbara, Tereszczyn Emilia, Kaczmarska Magdalena, Grudzień Joanna, Przyłucka Halina, Nitarski Damian, a nie była Kaczmarska Maria. Na ten tydzień zadanie to prosimy, aby podjęli: Suszek Bożena, Siekierka Józefa, Chodor Zofia, Okrzyńska Barbara, Krawczyk Danuta.

2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: w czwartek św. Hilarego. Od jutra rozpoczynamy tzw. czas zwykły w Kościele

3. Zapraszamy na modlitwę Godzinkami ku czci NMP w każdą niedzielę na 20 min. przed poranną Mszą św.

4. W ramach wizyty duszpasterskiej, podobnie jak w zeszłym roku, zapraszam bardzo serdecznie rodziny na Msze św., które będą sprawowane w ich intencji z prośbą
    o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku i wspólne kolędowanie w naszej świątyni. Proszę sobie przygotować buteleczki z wodą, które w zeszłym roku rozdawałem, bo na tej Mszy św. będę błogosławił wodę; ponadto każda rodzina otrzyma ode mnie jako prezent książeczkę oraz specjalnie przygotowany dla naszej parafii folder
    z życzeniami Ks. Proboszcza oraz jak przeprowadzić obrzęd kolędy w swoim domu: konkretne wskazówki, m.in. czytanie Pisma św., modlitwa, pokropienie, właściwe oznaczenie drzwi swoich domostw. Dzieci i młodzież bierzmowana przynoszą na te Msze św. swoje indeksy i zostawiają w zakrystii. Można tego dnia złożyć ofiarę ministrantom do puszek.

5. W Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli przy okazji błogosławienia kredy, wody i kadzidła złożyliście ofiarę na misje: Godzieszów 267,50 zł. i Wykroty 302 zł, za co składam serdeczne Bóg zapłać.

6. Rodziny, które mają życzenie, aby mnie zaprosić z tradycyjną kolędą, proszę
    o zgłaszanie w zakrystii.