b_200_140_16777215_00_images_stories_ikony_info.png1.    
W   pierwszych   słowach   wyrażam   w   imieniu   nas   wszystkich   słowa podziękowania dla wczorajszych nowożeńców za posprzątanie naszej świątyni. W najbliższym   tygodniu   o   porządek   i   wystrój   naszego   kościoła   proszę   w   naszym imieniu, aby zadbali:


2.    
To   jeszcze   wakacyjna   niedziela.   Cieszmy   się   z   ostatnich   wolnych   dni   jak najlepiej. Wykorzystajmy je, aby nabrać sił do codziennych obowiązków w nowym roku   szkolnym   i   katechetycznym.   Dlatego   we   wtorek   wyjazd   dla   ministrantów: zbiórka o godz. 9.00. W środę już rozpoczniemy nowy rok szkolny i Msza św. o godz. 9.00.
3.    
Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: w piątek św. Grzegorza Wielkiego papieża.
4.    
W   tym   tygodniu   będziemy   też   obchodzić   I   czwartek,   I   piątek   i   I   sobotę miesiąca. W   czwartek   zapraszam   Tow.   Przyjaciół   WSD   i   innych   chętnych   na   modlitwę różańcową w int. powołanych oraz nowych powołań na pół godz. przed wieczorną Msza   św.;   w   piątek   okazja   do   spowiedzi   św.   na   pół   godz.   przed   Mszą   św. w   Godzieszowie   i   u   nas;   no   i   w   sobotę   po   wieczornej   Mszy   św.   adoracja Najświętszego   Sakramentu.   Za   tydzień   I niedziela   i   przypominam   dzieciom  i rodzicom o Mszy św. o godz. 12.00 z katechezą przygotowująca do I spowiedzi  i Komunii św.
5.    
We wtorek po Mszy św. spotkanie dla członków Akcji Katolickiej i osób, które chciałyby się zaangażować w zorganizowanie festynu parafialnego zaplanowanego na 19 września połączonego z dziękczynieniem za plony. Jeśli ktoś miałby jakieś fanty,   ale   nowe   rzeczy,   to   są   mile   widziane   i   będę   przyjmowane   w   Domu Katechetycznym każdego dnia po wieczornej Mszy św.
6.    
W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
7.    
W przyszłą sobotę odwiedziny chorych.
8.    
Kończą się wakacje to i zmiana sprawowania Mszy św. w tygodniu na godz. 18.00.
9.    
Życzę wszystkim zebranym na wspólnej modlitwie w Dniu Pana parafianom i gościom tygodnia z Bożym błogosławieństwem.