b_200_140_16777215_00_images_stories_foto_2021_lipiec_5_20210723_161848.jpgNa modlitewnym czuwaniu przed obrazem św. Józefa peregrynujacym w Diecezji Legnickiej

trwali dziś parafianie z Kościoła pw. św. Michała Archanioła i św. Anny w Wykrotach oraz parafianie z Kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Godzieszowie. Wspólnie odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, Litanię do św. Józefa oraz Różaniec z rozważaniami różańcowymi z życia św. Józefa. Adorację zakończyliśmy Mszą Świętą pod przewodnictwem Ks.dr Sławomira Kowalskiego. Ksiądz proboszcz w pięknych, mądrych słowach kazania, przybliżył wiernym historię peregrynacji, a także w poruszający sposób zwrócił uwagę na to, że nasze życie jest ziemską pielgrzymką i byśmy uchwyciwszy się ręki Boga Ojca, tak jak mały Jezus trzyma się dłoni swego Opiekuna św. Józefa, ufnie i z wiarą kroczyli przez życie. Za wspólną modlitwę serdeczne Bóg zapłać. Święty Józefie, módl się za nami.