1. Najpierw słowa podziękowania dla osób, które wczoraj posprzątały kościół Bodzioch Greta, Ariel i Krzysztof, Piotrowska Anna, Członka Małgorzata.

2. Na ten tydzień proszę w imieniu nas wszystkich, aby o porządek i czystość naszej świątyni zadbali:

3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek św. Marii Teresy Ledóchowskiej; w czwartek św. Jana z Dukli; w piątek św. Augustyna Zaho Rong i towarzyszy męczenników

4. Cieszymy się w naszej diecezji nowym Pasterzem, którym został dotychczasowy biskup pomocniczy wrocławski JE Ks. prof. dr hab. Andrzej SIEMIENIEWSKI

5. Wracamy w niedzielę do porządku Mszy św. o godz. 8.00; 10.00 i 12.00. W lipcu i w sierpniu natomiast Msze św. o godz. 19.00 w dni powszednie.

6. Ze zbiórki na świętopietrze wpłaciliśmy 200 zł. Dziękuję za ofiarność.

7. Wczoraj odbyła się pielgrzymka parafialna do Lichenia i Kalisza, gdzie znajduje się Narodowe Sanktuarium św. Józefa i zawierzyliśmy nasze rodziny i Parafię opiece tego patrona.

8. W imieniu nas wszystkich wyrażam wdzięczność za włączenie się w ?słodką niedzielę? Rodzinom, które zatroszczyły się o słodkości zamieszkujące przy ul Głównej od numeru 80 do końca, a także przy ul. Krótkiej. Pozwólcie, że jeszcze odczytam osoby, które w I poł. tego roku złożyły ofiary na inwestycje w parafii.

9. Zapowiedzi przedślubne: 1. Paweł Dul, zam. Bolesławiec oraz Justyna Joanna Zawrotniak, zam. Wykroty (2); Michał Gąbka, zm. Siekierczyn oraz Anna Prygiel, zam. Godzieszów; Dawid Wojnicki, zam. Wykroty oraz Angelika Gogalińska, zam. Osiek Łużycki (1).

10. Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rocznicy czyli 1, 2, 3 i 4 do odebrania książeczki wakacyjne z uczestnictwem w Mszach św.

11. Życzę błogosławionego niedzieli, tygodnia i wakacyjnego wypoczynku.