1. Najpierw w imieniu naszej wspólnoty dziękuję wczorajszym nowożeńcom Aleksandrze Guz i Bartoszowi Kowalów za zadbanie o porządek w kościele i o teren wokół świątyni. Na ten tydzień o czystość i wystrój kościoła zadbają kolejni sobotni nowożeńcy.

 2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek św. Józefa Fishera i Tomasza Mora; w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w sobotę św. Zygmunta.

 3. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 w int. Grona Pedagogicznego naszej Szkoły, wszystkich pracowników obsługi, uczniów
  i rodziców.

 4. W przyszłą niedzielę w Dłużynie o godz. 13.00 będzie miała miejsce Msza św. dziękczynna za ks. Prob. Mirosława Kundzicza, który przechodzi na emeryturę, na którą oczywiście wypada, żebym udał się i reprezentował naszą parafię.

 5. Na 3 lipca jest planowana 1dniowa pielgrzymka do Lichenia. Koszt 80 zł. (w cenie przejazd oraz ubezpieczenie). Zapisy u Pani Iwony Tur. Numer tel. 691 773 550

 6. Dziś w naszej wspólnocie słodka niedziela. Dziękujemy rodzinom zamieszkałym przy ul. Głównej od numeru 80 do końca, a także ul. Krótkiej za wykazanie się zdolnościami cukierniczymi, które można nabywać dziś wyjątkowo nie przy salce, ale w świetlicy, gdzie były przechowywane od wczoraj w lodówkach.

 7. W tym tygodniu gościliśmy w naszej parafii Pana Dyrektora jednego z departamentów MSW
  w Warszawie.

 8. Zapowiedzi przedślubne: 1. Paweł Dul, zam. Bolesławiec oraz Justyna Joanna Zawrotniak, zam. Wykroty (2); Michał Gąbka, zm. Siekierczyn oraz Anna Prygiel, zam. Godzieszów.

 9. W następny poniedziałek wyjazd integracyjny dla młodszej scholii, a we wtorek dla ministrantów. Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rocznicy czyli 1, 2, 3 i 4 od wtorku do końca czerwca do odebrania książeczki wakacyjne z uczestnictwem w Mszach św.

 10. Życzę błogosławionego tygodnia.