1. Tradycyjne najpierw podziękowania dla osób, które zadbały o czystość naszego wieczernika parafialnego: Klim Monika, Kudyba Genowefa, Ratka Zofia, Sochań Monika, Czekaj Edward. Dziękuję za złożoną ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień prosimy, aby zadanie troski o nasz kościół podjęli: Marut Gabriela, Janiec Elżbieta, Janiec Anna, Szczepańska Krystyna, Sokalska Józefa, Filistyńska Jadwiga.

2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: w środę św. Patryka; w czwartek św. Cyryla Jerozolimskiego, a piątek zaś św. Józefa Oblubieńca NMP, jest to uroczystość
    w przeżywanym roku duszpasterskim, którego patronem jest właśnie św. Józef.

3. W Wielkim Poście nasze życie duchowe ma ulec poprawie poprzez tzw. czyny pokutne, tj. post, modlitwa i jałmużna. Zapraszam na Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17.15
    i Gorzkie Żale w niedziele po sumie. W Godzieszowie Droga Krzyżowa w soboty
    o godz. 15.30. Proszę, aby dzieci i młodzież były obecne co najmniej po 4 razy.
    W ramach jałmużny zachęcam do składania ofiar na Boży Grób.

4. Zachęcam do zakupu palm dużych i małych np. dla dzieci w cenie 10 zł. Dochód tej akcji przeznaczony na cele kościoła. Za tydzień będą świece świąteczne.

5. W środy w Wielkim Poście zapraszam na adorację Najśw. Sakramentu po Mszy św.

6. Zachęcam do oddania 1% z podatku na prace remontowe w naszej parafii. Karteczki z KRS wyłożone są w tylnej części kościoła.

7. W przyszłą niedzielę, jak Pan Bóg pozwoli to rozpoczniemy czas skupienia rekolekcyjnego, któremu będzie przewodził mój przyjaciel ze studiów na KULu ks. dr Jakub Dąbrowski w Katowic.

8. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych

9. W najbliższą sobotę druga część egzaminu dla dzieci do I Komunii Św. od godz. 10.00.

10. Zachęcam do zakupu Niedzieli lub Gościa Niedzielnego ? w Gościu jest magnes na lodówkę z wizerunkiem św. Józefa.

11. Trwa proces wyniesienia na ołtarze 9 sióstr elżbietanek męczenniczek, jedna z nich zginęła w Godzieszowie: s. Adela. Na stoliku są wyłożone obrazki z informacjami, zachęcam do zabrania ich i zaznajomienia się z tragicznymi historiami tych sióstr.

12. Zapowiedzi przedślubne: 1. Piotr Andrzej Wierzbicki, zam. Wykroty przy ul. Parkowej oraz Katarzyna Kikisz zam. Gierałtów.; 2. Bartłomiej Mielnik, zam. Wykroty przy ul. Mickiewicza oraz Anita Wójtowicz, zam. Wykroty przy ul. Wąskiej.