1. Na wstępie kierujemy słowa podziękowania dla osób, które posprzątały naszą świątynię: Jadwiga Skrzypacz, Regina Jankiewicz, Stanisława Bury, Helena Sochań, Joanna Warek, Małgorzata Blatkiewicz. Dziękuję za złożoną ofiarę na cele kościoła. Na ten tydzień prosimy, aby zadanie troski o nasz kościół podjęli: Klim Monika, Kudyba Genowefa, Ratka Zofia, Sochań Monika, Czekaj Edward.  
 2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro św. Jana Bożego, we wtorek św. Franciszki Rzymianki.
 3. W Wielkim Poście nasze życie duchowe ma ulec poprawie poprzez tzw. czyny pokutne, tj. post, modlitwa i jałmużna. Post to jest powstrzymywanie się od udziału w zabawach i nie spożywanie pokarmów mięsnych w piątki w ciągu całego roku; drugi uczynek to wzmożona modlitwa: stąd zapraszam na Drogę Krzyżową w piątki o godz. 17.15 i Gorzkie Żale w niedziele po sumie. W Godzieszowie Droga Krzyżowa w soboty o godz. 15.30. Proszę, aby dzieci i młodzież były obecne co najmniej po 4 razy. Trzeci uczynek to jałmużna, dlatego zachęcam do składania ofiar na Boży Grób.
 4. Zeszłej niedzieli do puszki na misje zebraliśmy do puszki w Wykrotach 412 zł, 80 gr., a w Godzieszowie 318 oraz 1, 80 euro.
 5. Zachęcam do zakupu palm w cenie 10 zł. Dochód tej akcji przeznaczony na cele kościoła. W najbliższym czasie będą do nabycia świece świąteczne.
 6. W środy w Wielkim Poście zapraszam na adorację Najśw. Sakramentu po wieczornej Mszy św.
 7. Od tego tygodnia przechodzimy na letni czas sprawowania Mszy św. w tygodniu czyli na godz. 18.00.
 8. Zachęcam do oddania 1% z podatku na prace remontowe w naszej parafii. Karteczki
  z KRS wyłożone są w tylnej części kościoła. Fundusze zeszłoroczne z tej akcji, tj. 5220 zł zostaną przeznaczone na dofinansowanie wymiany okna w kościele.     
 9. Rekolekcje wielkopostne wygłosi w tym roku w V niedzielę Wielkiego Postu mój przyjaciel ze studiów na KULu dr Jakub Dąbrowski w Katowic.
 10. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Rady Parafialnej.
 11. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
 12. Dnia 20 marca druga część egzaminu dla dzieci komunijnych.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Andrzej Wierzbicki, zam. Wykroty przy ul. Parkowej oraz Katarzyna Kikisz zam. Gierałtów.