1. Kierujemy podziękowania dla osób, które posprzątały naszą świątynię: Maria Bywalec, Waldemar Bagłaj, Zdzisława Głaz, Irena Rudko. Monika Jerzyk, Julia Jerzyk. Dziękuję za złożoną ofiarę na kościół. Na ten tydzień prosimy: Teresa Bandziak, Magdalena Bandziak, Zbigniew Wachowski, Krystyna Zadwórna, Barbara Janik.

  2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: najbliższą środą rozpoczniemy kolejną część roku liturgicznego, przygotowujący nas do Świąt Paschy – czyli Wielki Post. W środę będą sprawowane Msze św. o godz. 9.00; 16.00 i 17.00. Wielki Post jest też związany z nabożeństwami rozważającymi Mękę Pańską, stąd zapraszam na Drogę Krzyżową w piątki o godz. 16.15 i Gorzkie Żale w niedzielę po sumie. W Godzieszowie Droga Krzyżowa w soboty o godz. 15.30.

  3. Słowa podziękowania dla Panów, którzy zajęli się posprzątaniem dekoracji bożonarodzeniowej, a byli to: Krzysztof Igras, Tadeusz Grześków, Stanisław Proć, Stanisław Urbaniak, Jan Jadach oraz Remigiusz Filistyński.

  4. Dziś przeżywamy w naszej wspólnocie, po tłustym czwartku, tzw. słodką niedzielę. Dziękujemy tym rodzinom zamieszkującym dalszą część ul. Głównej czyli 40 – 80, za przygotowanie słodkości, a wszystkim smaczności.

  5. Zachęcam do oddania 1% z podatku na prace remontowe w naszej parafii. Karteczki są wyłożone w tylnej części kościoła.

  6. Do kościoła w Godzieszowie zakupiliśmy w tym tygodniu odkurzacz przemysłowy za 614 zł.

  7. We wtorek o godz. 16.30 spotkanie z Panią szyjącą stroje dla dzieci komunijnych. Za tydzień po sumie spotkanie dla rodziców dzieci z kl. I, II i III.

  8. Życzę błogosławionej niedzieli spędzonej z bliskimi oraz udanego tygodnia.