1. Kierujemy podziękowania dla osób, które posprzątały naszą świątynię: Tadeusz Roman, Barbara Kłosowska, Weronika Ryś, Krzysztof Ryś, Helena Łazowska. Dziękuję za złożoną ofiarę na kościół. Na ten tydzień prosimy: Maria Bywalec, Waldemar Bagłaj, Monika Jerzyk, Irena Rudko, Zdzisława Głaz.

 2. Dziś I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic po sumie oraz Msza św. formacyjna dla dzieci o godz. 17.00.

 3. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: jutro św. Józefiny Bakhity, we wtorek św. Scholastyki, w czwartek NMP z Lourdes i tego dnia, tj. 11 lutego będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. będę udzielał sakramentu namaszczenia chorych (może go przyjąć osoba, która przewlekle choruje, jest w podeszłym wieku, proszę pamiętać, że trzeba być w stanie łaski uświęcającej).

 4. Przy ołtarzu głównym pojawiła się ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, który
  w najbliższym czasie pobłogosławimy i wprowadzimy w środy nabożeństwo Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Niech dobry Pan obdarzy swoim błogosławieństwem osobę, która ufundowała ikonę, a pragnie pozostać anonimowa.

 5. Podziękowanie za obecność i wspólną modlitwę na Mszach św. tzw. kolędowych, kiedy to sprawowaliśmy Eucharystię w intencji rodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo. Najlepiej dopisali mieszkańcy, kiedy modliliśmy się z ulic: Stawowej, Wąskiej, Krótkiej oraz Pocztowej, najmniejsza frekwencja była z ostatniej części ul. Głównej, Kolejowej, Sikorskiego, Mickiewicza, Kopernika. W sumie na ok. 550 rodzin, które mamy w parafii, ok. 345 przybyło do kościoła. Dziękuję za złożone ofiary, które
  w części przeznaczymy na podatek.

 6. Za tydzień zapraszam do włączenia się w tzw. słodką niedzielę, tym razem rodziny zamieszkujące dalszą część ul. Głównej, czyli 40 ? 80.

 7. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

 8. W sobotę od godz. 9.00 egzamin dla dzieci z kl. III; proszę zabrać ze sobą indeksy, zeszyty do religii z zaliczeniami.

 9. Ostatnio pożegnaliśmy: +Pawła Szaję oraz +Janinę Hałajko. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu wraz ze zmarłym wczoraj Ks. Proboszczem z Biedrzychowic Janem Nowakiem.