1. Najpierw w naszym imieniu wyrażam słowa podziękowanie osobom, które zadbały o czystość naszej świątyni, a byli to: Angela Maksymiak, Wanda Łucka, Ewa Grześków, Żaklina Grześków, Alicja Janik.

    Dziękuję za złożoną ofiarę przy tej okazji. Na ten tydzień w naszym imieniu proszę, aby to zadanie podjęli: Marzena Zubczyć, Tadeusz Roman, Barbara Duma, Norbert i Łukasz Łazowscy, Barbara Łazowska. Jutro zapraszam na godz. 9.00 osoby chętne do pomocy przy rozbieraniu dekoracji świątecznej.

  2. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: we wtorek święto Ofiarowania Pańskiego czyli pospolicie zwane Matki Bożej Gromnicznej; w środę św. Błażeja, w czwartek św. Tomasza z Akwinu; w piątek św. Agaty, a w sobotę św. Pawła Miki i towarzyszy.

  3. Jutro będzie sprawowana jeszcze ostatnia Msza św. kolędowa w int. rodzin mieszkających przy ul. Głównej pozostałe numery czyli od 80 do końca oraz zapraszam tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Mszy św. z prośbą o błogosławieństwo dla rodziny w dniu wcześniej wyznaczonym. We wtorek 2 lutego będą Msze św. o godz. 7.00; godz. 16.00 w Godzieszowie; o godz. 17.00 dla dzieci ? zapraszam z kl. III otrzymają świecie, które poświęcimy, a także Msza św. o godz. 18.00.

  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca: różaniec w int. powołań o godz. 16.30; I piątek miesiąca i okazja do spowiedzi; I sobota miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi i po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę na zaproszenie możliwość odwiedzin osób chorych. A w niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańca św. z racji I niedzieli miesiąca. Także tego dnia Msza św. dla dzieci o godz. 17.00.

  5. Błogosławionej niedzieli oraz tygodnia, dużo sił, zapału w nowym semestrze szkolnym po feriach dla dzieci i nauczycieli, a także zdrowia. Trzymajcie się ciepło.