1. W słowach wprowadzenia w imieniu nas wszystkich, pragnę wyrazić podziękowanie osobom, które wczoraj zadbały o porządek i czystość naszej świątyni,  a byli to: Karolina Słabolepsza, Dagmara Matejewicz, Anna Grześków-Dziekońska, Grzegorz Grześków, Stanisław Grześków. Ponadto dziękuję za złożoną przy tej okazji ofiarę na kościół. Na ten tydzień proszę w imieniu naszej wspólnoty, aby to zadanie podjęli, ale w środę po wieczornej Mszy św. lub w czwartek rano następujące osoby: Zofia Chlastawa, Kamila Chlastawa, Liliana Sadecka, Agnieszka Gołojuch.

  2. W naszym kościele na nabożeństwie może przebywać ok. 60 os. Proszę o zachowywanie o dezynfekcję dłoni, noszenie maseczek, zachowywanie odległości. Są jeszcze wprowadzone w niedziele dodatkowe Msze św. o godz. 9.00 i o godz. 17.00.

  3. Jutro na zgłoszenie możliwość przedświątecznych odwiedzin chorych.

  4. Jutro także godz. 10.00 zapraszam Panów do osadzenia choinek w kościele.

  5. We wtorek jeszcze możliwość skorzystania ze spowiedzi od godz. 15.30.

  6. Zapraszam jeszcze na Mszę św. roratnią do środy o godz. 17.00, a jutro o godz. 7.00. Dzieci komunijne proszę, aby były co najmniej 9 razy, a z kl. 1, 2 i rocznicowe co najmniej 6 razy.

  7. Msza św. pasterska w naszej parafii ze względu na obowiązujące obostrzenia o godz. 21.00 i 24.00 w Wykrotach oraz o godz. 22.30 w Godzieszowie. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze św. będą celebrowane o godz. 8.00; 9.00; 10.00 oraz 12.00.