1. Najpierw w imieniu naszej rodziny parafialnej, chcę podziękować osobom, które wczoraj zadbały o porządek i czystość naszej świątyni, a byli to: Ewa Czekaj, Elżbieta Słota, Kazimiera Bandziak, Stanisława Urbaniak, Monika Sudół oraz Aurelia Chlastawa. Ponadto dziękuję przy tej sposobności za złożoną ofiarę na kościół. Na najbliższy tydzień proszę w imieniu naszej wspólnoty, aby to zadanie podjęli: Katarzyna Setera, Monika Zasańska, Ewa Zasańska oraz Aleksandra Majka. Proszę pamiętać o dezynfekcji ławek, klamek, balasek.

  2. W tym tygodniu będziemy wspominać następujących świętych: jutro św. Klemensa I papieża oraz w środę św. Andrzeja Dung Lac męczennika oraz towarzyszy.

  3. Z najnowszym rozporządzeniem w naszym kościele na nabożeństwie może przebywać 60 os. Proszę o zachowywanie przepisów, dezynfekcję dłoni, noszenie maseczek, zachowywanie odległości. Na jakiś czas zostaje wprowadzona Msza św. dodatkowa, aby umożliwić uczestnictwo w swoim kościele. Msze św. dodatkowe to o godz. 9.00 i o godz. 17.00.

  4. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc grudzień. Jest już kalendarz na przyszły rok i można zamawiać intencje, ale proszę w tygodniu ze względu na zwiększoną ilość Mszy św. w niedzielę.

  5. Jak może zauważyliście, są już na swoim miejscu po renowacji kolejne drzwi w kościele. Dziękuję kolejarzom i rodzicom dzieci z kl. III za zaangażowanie i podjęcie się tego zadania, które zostało ukończone dzięki pomocy panów: Krystiana Jerzyka oraz Józefa Zięcika.

  6. W czwartek spotkanie komitetu opłatkowego o godz. 16.00.

  7. Przypominam, że kancelaria jest czynna we wtorek i piątek, ale proszę przed wizytą o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  8. Wszystkim życzę błogosławionej nie