1. W słowach wprowadzenia pragnę wyrazić wdzięczność, w imieniu naszej wspólnoty parafialnej, osobom, które wczoraj zadbały o porządek i czystość naszej świątyni, a byli to: Irena Cieplechowicz, Maria Wołoszyn, Franciszka Pastusiak, Beata Pięta, Ewa Dul, Jadwiga Grasza. Ponadto dziękuję za złożoną ofiarę na kościół. Na najbliższy tydzień proszę w imieniu naszej wspólnoty, aby to zadanie podjęli: Adam Czekaj, Elżbieta Słota, Kazimiera Bandziak, Stanisława Chlastawa. Proszę pamiętać o dezynfekcji ławek, klamek, balasek.

  2. W tym tygodniu będziemy wspominać następujących świętych: we wtorek św. Elżbiety Węgierskiej, w środę bł. Karoliny Kózkówny, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę ofiarowanie NMP.

  3. Z najnowszym rozporządzeniem w naszym kościele na nabożeństwie może przebywać 60 os. Proszę o zachowywanie przepisów, dezynfekcję dłoni, noszenie maseczek, zachowywanie odległości. Na jakiś czas zostaje wprowadzona Msza św. dodatkowa, aby umożliwić uczestnictwo w swoim kościele. Msze św. dodatkowe to o godz. 9.00 i o godz. 17.00.

  4. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc listopad i grudzień. Jest już kalendarz na przyszły rok, można zamawiać intencje, ale proszę w tygodniu ze względu na zwiększoną ilość Mszy św. w niedzielę.

  5. Dnia 1 listopada Rada Parafialna do puszek na cmentarz i seminarium duchowne zebrała 864zł, 87 gr.

  6. Proszę dzieci o oddawanie plansz z różańców w zakrystii. W pierwszą niedzielę grudnia postaram się je zwrócić.

  7. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Ferdynanda Drozda

  8. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli, tygodnia, zdrowia i uważajcie na siebie.