1. W słowach wprowadzenia pragnę wyrazić wdzięczność, w imieniu naszej wspólnoty parafialnej, osobom, które wczoraj solidnie zadbały o porządek i czystość naszej świątyni, a byli to: Marzena Kwiecień, Dorota Siembida, Magdalena Bondos, Mariola Koszelnik. Dziękuję ponadto za złożoną ofiarę na kościół. Na najbliższy tydzień proszę w imieniu naszej wspólnoty, aby to zadanie podjęli: Irena Cieplechowicz, Maria Wołoszyn, Franciszka Pastusiak, Beata Pięta. Proszę pamiętać o dezynfekcje ławek, klamek, balasek.

  2. Plan modlitwy wypominkowej na ten tydzień o godz. 16.15:

Wtorek: Kolonia Godzieszów, ul. Kwiatowa ? przepraszam, że
w tym tygodniu zapomniałem o tej ulicy, a także wypominki dodatkowe i nieoznaczone;

Sobota: godz. 15.30: wypominki w Godzieszowie.

  1. W tym tygodniu będziemy wspominać następujących świętych: jutro Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek św. Leona Wielkiego, w środę św. Marcina z Toures, w czwartek św. Józefa Kuncewicza, w piątek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w sobotę bł. Marii Merkert.

  2. Dziś po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i ostatni dzień modlitwy różaniec do granic w intencji naszej Ojczyzny i ochrony życia. Też po sumie udam się pobłogosławić pomniki.

  3. Z najnowszym rozporządzeniem w naszym kościele na nabożeństwie może przebywać 60 os. Proszę o zachowywanie przepisów, dezynfekcję dłoni, noszenie maseczek, zachowywanie odległości. Na jakiś czas zostaje wprowadzona Msza św. dodatkowa, aby umożliwić uczestnictwo w swoim kościele. Msze św. dodatkowe to o godz. 9.00 i o godz. 17.00. Dziś szczególnie zapraszam dzieci na godz. 17.00.

  4. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc listopad i grudzień. Jest już kalendarz na przyszły rok, można zamawiać intencje, ale proszę w tygodniu ze względu na zwiększoną ilość Mszy św. w niedzielę.

  5. W tym tygodniu będziemy obchodzić Święto Niepodległości: będą dwie Msze św. o godz. 9.00; 10.00 w Godzieszowie i o godz. 12.00.

  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Grażynę Kata

  7. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli, tygodnia, zdrowia i uważajcie na siebie.