1. Dzisiaj obchodzimy w świątyniach Rocznicę Poświęcenia Własnego Kościoła.

 2. Dziękuję w naszym imieniu tym osobom, które wczoraj zadbały o porządek i czystość kościoła: Małgorzata Magierwicz, Ewa Kisielewska, Dorota Raczyńska, Karolina Choryńska. Na ten tydzień proszę w naszym imieniu, aby o porządek kościoła zadbali: Marzena Turczyn, Edyta Kowalewska, Renata Kopeć, Wioletta Koszelnik.

 3. W tym tygodniu będziemy wspominać następujących świętych: w środę będzie święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 4. Z przeprowadzonej akcji w słodką niedzielę zebraliśmy na inwestycje w parafii 2400 zł.

 5. Dziś z racji przeżywanego ostatnio Dnia Papieskiego oraz wspomnienia w zeszły czwartek św. Jana Pawła II można nabyć po Mszach św. kremówki.

 6. Dziś po sumie spotkanie dla rodziców dzieci z kl. III.

 7. Przeżywamy już ostatni tydzień październikowy. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej każdego dnia o godz. 17.15, także jutro.

 8. W związku z nowymi rozporządzeniami w naszym kościele może przebywać 1 os na  7 m, po obliczeniach powierzchni kościoła w czasie liturgii może być ok. 120 os. Proszę pamiętać o zachowywaniu odstępów i zachęcam do korzystania z pięter.
  W Godzieszowie może przebywać ok. 55 os. Przypominam o zakładaniu maseczek
  w kościele.

 9. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc listopad i grudzień. Nowy kalendarz będzie od przyszłej niedzieli.

 10. Za tydzień Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze św. w kościele o godz. 8.00; 9.00 i 12.00. Nie będzie sprawowana Eucharystia na cmentarzu, ani nie będzie procesji  z modlitwą za zmarłych. Po sumie udam się jedynie na życzenie pobłogosławić pomniki. Proszę o składanie wypominek do skrzynki, karty są na stolikach. Tradycyjnie proszę o zapisywanie ulicy na wypominkach, można pisać literami drukowanymi i najlepiej nie odmieniać imion ani nazwisk. Dnia 2 listopada szczególny dzień modlitwy za zmarłych ? Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych i zapraszam do składania intencji Mszy św. tzw. zbiorowej. Tradycyjnie będzie przeprowadzona przez Radę Parafialną zbiórka do puszek na cmentarzu w godz. 9.00-15.00.

 11. Wczoraj pożegnaliśmy +Tadeusza Słobodzian; polećmy także modlitwie zmarłych kapłanów: ks. Tadeusza Dąbskiego ? mojego proboszcza, który zmarł w wieku 53 lat; ks. Bogusława Jeża, ks. Andrzeja Wardawę.

 12. Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli, tygodnia, zdrowia i uważajcie na siebie.