msza on-line

0127360
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprz. tydzien
Ten miesiąc
Poprz. miesią
Razem
84
137
221
125205
3114
4129
127360

Your IP: 3.236.117.38
2021-06-14 18:24
1.
W pierwszych słowach wyrażam wdzięczność tym osobom, które posprzątały kościół i złożyły ofiarę na cele kościoła: Karyszyn Katarzyna, Karyszyn Julia, Rojek Na ten tydzień proszę w naszym imieniu, aby ten trud powzięli: Wiesława Chojnacka, Piechota Bogusława, Krasiej Mariola, Pyszka Joanna, Pyszka Barbara.
2.
W tym tygodniu z kalendarza liturgicznego będziemy wspominać: w czwartek św. Wojciecha – głównego Patrona Polski, a w sobotę będzie święto – św. Marka Ewangelisty.
3.
Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania. W nagłych wypadkach proszę o kontakt telefoniczny.
4.
Przypominam i zachęcam do modlitwy różańcowej każdego dnia o godz. 20.30 zakończonej apelem jasnogórskim.
5.
Ogromne wyrazy wdzięczności dla p. Krzysztofa Igrasa za wykonanie nowego krzyża z tyłu za kościołem.
6.
Według nowego rozporządzenia od jutra w świątyniach w czasie sprawowanej liturgii może przebywać 1 os. na 15 m. W naszym kościele może zatem być ok. 60 os. wraz z I piętrem. Proszę zajmować miejsca, tam gdzie są obrazki zachowując w ten sposób odpowiednią odległość, oczywiście rodziny mogą zajmować miejsca razem obok siebie. W kościele też mamy na sobie maski, które zdejmujemy przystępując do Komunii Św.
7.
W tym tygodniu pożegnaliśmy +Adriannę Wolańską. W najbliższym czasie odbędzie się pogrzeb: +Marii Zamorskiej.
8.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzę błogosławieństwa od Zmartwychwstałego i pokoju w sercu.
 
 

Dui semper fusce pretium elementum metus nulla nam felis.