1. Wyrazy wdzięczności dla osób, które zadbały wczoraj o czystość naszej świątyni i złożyły ofiarę na cele kościoła: Pankiewicz Halina i Joanna, Nitarska Grażyna, Marut Agnieszka i Tomasz oraz Sokalscy Małgorzata i Franciszek. Na ten tydzień proszę, by to zadanie w myśl V przykazania kościelnego podjęli: Zamorski Tadeusz, Grinczuk Beata, Zawrotniak Krzysztof, Gorczyca Agnieszka.

  2. W tym tygodniu będziemy wspominać z kalendarza liturgicznego następujących świętych i błogosławionych: w środę św. Pawła ? pierwszego pustelnika, w piątek św. Antoniego ? opata.

  3. Zapraszam do nabycia naszego kalendarza parafialnego w cenie 16 zł.

  4. Zachęcam także w tym roku do oddania 1% na prowadzenie inwestycji w naszej parafii.

  5. Dzisiejsza niedziela to tzw. słodka niedziela, zachęcam do nabywania ciast,
    a zdolnościami cukierniczymi wykazały się rodziny mieszkające przy ulicach: Krótkiej, Wąskiej i Mickiewicza.

  6. Przypominam, aby na wizytę duszpasterską przygotować krzyż, świeczki, a wszystkie dzieci i młodzież uczącą się zeszyty i zaświadczenie, że uczęszczają na katechezę. Proszę, aby dzieci z kl. I, II, III i IV miały przygotowane książeczki z niedziel, różańców i rorat. Proszę pozamykać swoje psy na ten czas, bo nie będziemy wchodzić na posesje.

  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

  8. Organizowana jest przez Akcję Katolicką i KGW zabawa opłatkowo ? karnawałowa na dzień 25 stycznia, zapraszamy do włączenia się i wzięcia udziału.

  9. Plan kolędy na ten tydzień:

Poniedziałek: ul. Pocztowa ? od godz. 13.00

Wtorek: ul. Wąska od godz. 14.30

Środa: ul. Kolejowa 1 ? 25 od godz. 14.00

Czwartek: ul. Kolejowa 26 ? 46 od godz. 14.30

Piątek: ul. Stawowa od godz. 15.00