1. Na początku pragnę w naszym imieniu podziękować osobom, które wczoraj posprzątały kościół: Igras Małgorzata, Alicja Gola, Konefał Jadwiga, Kłosowska Anna, Zasańska Urszula, Bywalec Krystyna, Żołna Barbara. Na ten tydzień w naszym imieniu proszę, aby to zadanie podjęli: Kucypera Barbara, Zawrotniak Stanisława, Dolinna Bernadetta, Łazowska Teresa, Jaskot Stanisław.

     

  2. Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu będziemy wspominać: jutro św. Karola Boromeusza, biskupa i w sobotę Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej św. Jana, która jest określana, jako kościół kościołów, bo to pierwsza świątynia chrześcijańska na świecie.

  3. Od tego tygodnia, od wtorku, przechodzimy na zimowy czas sprawowania Eucharystii czyli o godz. 17.00.

  4. Można jeszcze składać karty wypominkowe do skrzynki, proszę o podawanie ulicy. Plan modlitwy za zmarłych w tym tygodniu o godz. 16.15 od wtorku do piątku w następującym porządku:

  5. Wtorek ? ul. Kolejowa; środa ? ul. Wąska, Kwiatowa, Mickiewicza; czwartek ? ul. Parkowa, Stawowa, Pocztowa; piątek ? ul. Polna, Kopernika, Krótka, Sikorskiego i z Zagajnika; sobota ? ul. Główna.

  6. Zostały dzieciom dwa obrazki z różańców, więc zapraszam, żeby dopełnić przychodząc na wypominki o godz. 16.15, dlatego plansze z różańców proszę przynieść za tydzień. kandydaci do bierzmowania proszę, aby byli 2 razy.

  7. Dziękuję Panom: Janowi Jadachowi i Józefowi Zięcikowi za naprawę studni na cmentarzu; Panom z Rady Parafialnej za kwestowanie na cmentarza: część z ofiar przeznaczymy na wycinkę drzew, część na seminarium i część na wywózkę śmieci. Szczególne podziękowanie dla Pana Krzysztofa Igrasa za dbanie i czuwanie o to, żeby nie zrobiło się jedno wielkie śmietnisko pod bramą ? natrudził się bardzo, a także dla Pana T. Turko za przycinkę drzew w alei prowadzącej na cmentarz.