1. Na początku w naszym imieniu składam podziękowanie wczorajszym nowożeńcom za posprzątanie i kwiaty do kościoła, ale wyrażam wdzięczność także tym osobom, które dwa tygodnie temu posprzątali naszą świątynię: Czekaj Weronika, Sokalska Józefa, Filistyńska Jadwiga i Magda Ewelina. Na ten tydzień w imieniu nas wszystkich proszę, aby ten trud podjęli: Osip Agnieszka, Cebrowska Ewa, Fiałkowska Anna, Słomińska Danuta, Szczepańska Krystyna i Kałużna Ewa.

     

  2. Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu będziemy wspominać: jutro bł. Jakuba Strzemię, we wtorek św. Jana Pawła II, w środę św. Jana Kapistrana, w czwartek św. Antoniego Marii Clareta.

  3. Zachęcam do wspólnej modlitwy w piątki, kiedy chcemy sławić Boże Miłosierdzie, dlatego zapraszam na Mszę św. połączoną z Koronką do Bożego Miłosierdzia

  4. W tym tygodniu nabożeństwo różańcowe od wtorku do soboty o godz. 17.15. Zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii z klas I i IIej, aby były co najmniej 7 razy, z kl. IV ? 7 razy, z klasy III ? 12 razy; kandydaci do bierzmowania 12 razy.

  5. Dziś w związku z przeżywanym w naszej parafii Dniem Papieskim zapraszam do nabywania kremówek, które zapewne się przydadzą do popołudniowej kawy połączonej ze wspominkami o naszym wielkim Polaku Papieżu. Dziś też zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli na stypendia dla biednej, a uzdolnionej młodzieży.

  6. Dziś po sumie spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych.

  7. Komunikat policji.